Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Honor Magic Earbuds Kulaklık Türkiye’de Satışa Sunuldu!


16.06.2020
343
Honor Magic Earbuds Kulaklık Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Honor Magic Earbuds Kulaklık Türkiye’de Satışa Sunuldu! Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık Türkiye genelinde satışa sunulmuş bulunuyor. Honor Magic Eardbuds kablosuz kulaklığını yurt dışında satış grafisinin ardından Türkiye genelinde satışa sunulmuş bulunuyor. Kablosuz kulaklığın Türkiye’ye girişinin ardından Honor Magic Earbuds kulaklığının Türkiye satış fiyatı da belirlenmiş bulunuyor.

Honor Magic Earbuds kulaklık, Honor tarafından Mayıs ayında çeşitli Avrupa ülkelerinde satışa sunulmuş bulunmaktadır. Huawei çatısı altında faaliyet göstermekte olan Honor, son model kablosuz kulaklığı Honor Magic Eardbuds, Avrupa satış macerası halen devam etmektedir. Diğer yandan da Türkiye satış macerası başlamış bulunuyor.

Honor Magic Eardbuds Kulaklık Özellikleri Nelerdir?

Honor Magic Eardbuds Kulaklık Özellikleri Nelerdir? Honor Magic Eardbuds kulaklığın en çok dikkat çekici özelliği arasında aktif gürültü engelleme özelliğinin olması gelmektedir. Kulaklığın Hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliği bulunmaktadır. Cihaz bu kulaklık sayesinde 32 dB’e kadar engelleyebilmektedir. Bu şekilde cihaz kullanıcısı için dış ortamdan izole bir şekilde müzik keyfi sunmayı amaçlamaktadır.

Honor Magic Eardbuds kulaklık ile telefon görüşmeleri cihazın mikrofonu sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Honor tarafından belirtilen bilgilere dayalı olarak cihaz dokunmatik tuşlara sahip olmaktadır. Ayrıca Honor Eardbuds kulaklık tek şarj ile 3,5 saate kadar, şarj kutusu ile birlikte ise 13 saat süren müzik keyfi sunmaktadır. Honor Magic Eardbuds kulaklığın Türkiye geneli satış fiyatı ise 799TL olarak belirlenmiş bulunuyor. Honor Magic Eardbuds kulaklığın inci beyazı ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Ücretsiz Nereden Öğrenilir?

Whatsapp İle Para Transferi Artık Mümkün!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.