Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Heroes of the Storm En Yeni Güncellemesi Yayımlandı!


24.06.2020
298
Heroes of the Storm En Yeni Güncellemesi Yayımlandı!

Heroes of the Storm En Yeni Güncellemesi Yayımlandı! Yeni Heroes pf the Storm güncellemesi aktif hale getirilmiş bulunmaktadır. Yapılan güncelleme işlemi, yeni kahraman Mei’yi, Nexomania II etkinliğini ve yeni Nexus Anomalisi olan Hava Olayları oyuna getirilme kararı alınmış bulunuyor. Oyunun güncellemesinin ardından oyuna yeni katılan kahramanlar ve özellikleri aşağıda belirtilmiş bulunuyor.

Dr. Mei-Ling Zhou

Dr. Mei-Ling Zhou kısacası ise MEİ; Oldukça mükemmel bir zekaya sahip ve neşeli bir mizacı olan Dr. Mei-Ling Zhou, dünyanın kötüleşmeye devam eden iklim sorunlarına çözüm bulmak amacıyla Overwatch’a katılmıştır. Havayı kontrol eden bir çok teknolojiyi elinde tutan MEİ, şimdi ise arkadaşlarını korumak ve dünyanın geleceğini garantiye almak için savaş vermeye devam ediyor.

Nexus Anomalisi

Nexus Anomalisi, Nexus etrafında tuhaf olan hava olayları görülmeye başlamış bulunurken, tüm diyar genelinde sağanak yağmur, tipi ve sis etkisinin altına girmiş bulunuyor. Mei belirtilen durumlara karşı tam zamanında oyuna dahil olmuş bulunuyor. Oluşan garip hava koşullarının başlamasının ardından Mei bu konu hakkında araştırma yapabilecektir. Oyun içerisinde bulunan en yeni Nexus Anomalisi olan Hava Olayları kullanıcılarına oldukça eğlenceli hava durumu etkisi sunacaktır.

Nexomania II

Nexomania II, Heroes of the Storm oyununun yaz etkinliği Nexomania II, ile yeni görevler, kostümler, binekler ve daha da fazlası oyun içerisinde yerini almaktadır.

Türk Telekom Mobil Ödeme Kullan PUBG Mobile’de Geçerli 15TL Kazan Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.