Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası


07.11.2020
351
Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan Lipton hediye çeki çekiliş kampanyasına katılmak isteyen herkesin, 18 Kasım 2020 tarihine kadar hepsiburada.com internet adresi üzerinden 20TL ve katları şeklinde Lipton ürünleri satın alması gerekmektedir. Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen için 18 Kasım 2020 tarihine kadar hepsiburada.com internet adresi üzerinde 20TL ve katlarında Lipton markalı ürün satın alması gerekmektedir. Hepsiburada internet adresi üzerinden yapılacak olan Lipton markalı ürün alış verişlerinde Lipton Demlik Poşet, Lipton Bardak Poşet ve Lipton Bitki çayı ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı satın almanız yeterli olmaktadır. Kampanyaya istinaden yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak dağıtılacak alış veriş çekleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 20 Adet; 1.000TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki
 • 20 Adet; 500TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki
 • 20 Adet; 250TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler içerisinde hepsiburada.com internet sitesi üzerinden en az 20TL ve katları şeklinde Lipton ürünleri almanız gerekmektedir. Kampanyaya katılabilmek için hepsiburada.com internet adresi üzerinden, Unilever San. ve Tic. A. Ş.’ye ait olan Lipton Demlik Poşet, Lipton Bardak Poşet ve Lipton Bitki Çayı ürünlerinden birlikte ya da ayrı olarak, Hepsiburada adlı satıcıdan KDV dahil 20TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Hepsiburada internet sitesi üzerinden yapılacak olan Lipton ürün alışverişlerinde 20TL tutar içerisinde hediye çeki hariç olmaktadır. Hepsiburada internet sitesi üzerinden yapılan Lipton ürünlerinin alışverişi kesilen faturada KDV tutarı dahil hediye çeki hariç meblağ 20TL olmalıdır. Yapılan her 20TL tutarındaki Lipton ürün alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alışverişte fatura bilgileri, ad, soyad, fatura no, fatura tarihi, telefon ve adres bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekilişi Kampanya Detayları

 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası, Unilever San. ve Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi’nin 28.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası, 30.10.2020 – 18.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası, belirtilen tarihler içerisinde hepsiburada.com internet sitesi üzerinden en az 20TL ve katları şeklinde Lipton ürünleri almanız gerekmektedir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasında hepsiburada.com internet adresi üzerinden yapılan her 20TL alışveriş için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için hepsiburada.com internet adresi üzerinden, Unilever San. ve Tic. A. Ş.’ye ait olan Lipton Demlik Poşet, Lipton Bardak Poşet ve Lipton Bitki Çayı ürünlerinden birlikte ya da ayrı olarak, Hepsiburada adlı satıcıdan KDV dahil 20TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Hepsiburada internet sitesi üzerinden yapılacak olan Lipton ürün alışverişlerinde 20TL tutar içerisinde hediye çeki hariç olmaktadır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına hepsiburada.com internet adresi üzerinden yapılan alışverişler dahil edilmektedir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına sadece Hepsiburada internet sitesi üyesi olan müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası kapsamında çekiliş işlemi 03.12.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş işleminin ardından 20 kişi 1.000TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki kazanacaktır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş işleminin ardından 20 kişi 500TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki kazanacaktır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş işleminin ardından 20 kişi 250TL Değerinde Hepsiburada Hediye Çeki kazanacaktır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye kazanan talihliler 09.12.2020 Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası kapsamında ikramiye tesliminde, ikramiye kazanılan faturanın teslimi zorunlu olmaktadır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için 444 25 19 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

Komili Qumpara İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.