Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alabilirim?


09.02.2021
88
Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alabilirim?

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alabilirim? Hat üstüne kulaklık alma yöntemi artık en gözde kampanyalardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Operatör şirketleri tarafından yeni ve en son teknolojiye sahip olan kulaklıklar kullanıcıları için çeşitli kampanyalar doğrultusunda sunulmaya başlanmış bulunuyor. Bunlardan en son ve en revaçta olanı ise hat üstüne kulaklık alma yöntemi olmaktadır. Hattınız üzerine kulaklık almak isteyenlerden bir tanesi iseniz, abonesi olduğunuz operatörün internet sayfasını ziyaret ederek sunulan en popüler kampanyalara göz gezdirebilirsiniz. Oldukça çeşitli ve avantajlı içeriklere sahip kampanyalar içerisinde sunulan ödeme kolaylıkları ve indirimlerden ilgili bölümlere tıklamanız durumda oldukça detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Hat üstüne kulaklık alma kampanyasının hangi şirketler için geçerli olduğu hakkında bilgiye de yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hat Üstüne Kulaklık Alma Hangi Operatör Üzerinden Yapılabilir?

Hat Üstüne Kulaklık Alma Hangi Operatör Üzerinden Yapılabilir? Hat üstüne kulaklık alma fırsatı sunmakta olan operatörler Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve en çok aboneye sahip olan abonelerden olmaktadır. Hat Üstüne Kulaklık Alma Hangi Operatör Üzerinden Yapılabilir? Sorusuna cevap olarak da, hat üstüne kulaklık alabileceğiniz operatörler de aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır. Aşağıda belirtilen firmalar aboneleri için hat üstüne kulaklık alma kampanyası sunmaktadır. Bu ve bunun gibi benzersiz pek çok kampanyayı da hat kullanıcılarına da sunmaktadır.

 • Vodafone
 • Türk Telekom
 • Turkcell

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası ve Çözüm Yolları! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alınır?

Hat Üstüne Kulaklık Nasıl Alınır? Hat üstüne kulaklık alma yöntemi operatörler arası farklılık gösterebilmektedir. Operatörler tarafından hat üstüne kulaklık almak isteyen abonelerinden belirlenen bazı şartları sağlanması istenmektedir. Fakat yine de her operatörün kendine göre belirlediği şartları bulunmaktadır. Operatörler tarafından abonelerinden istenilen hat üstüne kulaklık alma şartları aşağıda belirtilmektedir.

Türk Telekom Hat Üstüne Kulaklık Alma Şartları

Türk Telekom Hat Üstüne Kulaklık Alma Şartları, Türk Telekom abonelerinin hat üstüne kulaklık alabilmeleri için Türk Telekom Faturalı hattı kullanmaları ve aylık fatura ödeme işlemlerinde herhangi bir sıkıntı olmaması gerekmektedir. Abone üzerine Kredi kayıt Bürosundan yapılacak sorgulama işleminde gelen risk raporunda sonucunun olumlu olması gerekmektedir. Gelen sonucun olumlu olması durumunda tüm T.C. vatandaşları sunulan fırsattan faydalanabilirler. Satın alınmak istenilen cihazlar aboneler için Türk Telekom bayileri tarafından tedarik edilmektedir. Ürün faturaları da Türk Telekom bayileri tarafından kesilmektedir. Aynı zamanda da cihaz ücretleri ve Türk Telekom tarafından da tahsilatına aracılık edilen ücretler de tahsil edilmektedir.

Turkcell Hat Üstüne Kulaklık Alma Şartları

Turkcell Hat Üstüne Kulaklık Alma Şartları, Turkcell abonesi olarak kurumsal Akıllı telefon Kampanyasına kayıtlı olmanız durumunda, sözleşmenize ek olarak, Turkcell tarafından belirlenen 12, 24, ya da 36 aylık bir taahhüt ile aksesuar kampanyasına katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Hat Üstüne Kulaklık Alma Şartları

Vodafone Hat Üstüne Kulaklık Alma Şartları, Vodafone tarafından belirlenen tarifelerde ve Vodafone abonesi olmanız durumunda, hat üstüne kulaklık alma hakkına oldukça kolay bir şekilde sahip olursunuz. Belirtilen kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın aktivasyon işleminin gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Belirtilen kampanyadan 12 ay boyunca faydalanma hakkına sahip olmaktasınız.

Hat Üstüne Alınabilecek Kulaklık Markaları Nelerdir?

Hat Üstüne Alınabilecek Kulaklık Markaları Nelerdir? Sahip olunan hat üzerine satın alınabilecek kulaklık modelleri, firma bünyesinde yer alan tüm ses ve müzik kulaklıkları, kablolu kulaklıkları ve kablosuz kulaklıkları arasından kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hattınız üstüne satın alabileceğiniz kulaklık markaları aşağıda belirtilmiş durumdadır. Belirtilen kulaklık markalarını görebilmek için abonesi olduğunuz operatörün internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda belirtilen markaların abonesi olduğunuz operatör üzerinden ne kadar ücret ödeyerek sahip olabileceğinizi, yine abonesi olduğunuz operatörlerin internet sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 • Philips,
 • JBL,
 • Marshall,
 • Sony,
 • Trust,
 • Urbanista,
 • Celly,
 • Apple AirPods

Zoom Şifresini Unuttum Ne Yapmam Gerekiyor?

Cep Telefonum Şarj Oluyor Fakat Dolmuyor?

Domain Yaşı Sorgulama Nereden, Nasıl Yapılır?

İnstagram’da Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Cep Telefonundan Virüs Nasıl Temizlenir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.