Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası


26.12.2020
314
Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak isteyen herkesin 31 Aralık 2020 tarihine kadar hariboshop.com internet sitesi üzerinden 10TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları gerekmektedir. Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 31 Aralık 2020 tarihine kadar hariboshop.com internet sitesi üzerinden 10TL ve katları şeklinde Haribo ürünü satın almak yeterli olmaktadır. Yapılacak olan her 10TL tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 2 Adet; İPhone 11 Cep Telefonu

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında yapılacak olan Haribo çekilişine katılabilmek için 31 Aralık 2020 tarihine kadar hariboshop.com internet sitesinden ürün satın alınması gerekmektedir. Belirtilen kampanya tarihlerinde hariboshop.com internet sitesi üzerindeki üyelik formunu doldurması gereklidir. Hariboshop.com internet sitesinde bulunan üyelik formu için gerekli olan bilgiler ad, soyad, adres, cep telefon numarası, e-mail ve doğum tarihi bilgilerinin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir. hariboshop.com internet sitesi üzerinden yapılacak olan Haribo ürün alışverişi en az 10TL ve katları şeklinde olması gerekmektedir. hariboshop.com internet sitesi üzerinden her 10TL tutarındaki Haribo ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Büyük Vestel, BMW Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Haribo İPhone 11 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, Haribo Şekerleme San. ve Tic. Ltd. Şti. adına Milli Piyango İdaresinin 09.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası 15.11.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılım sağlayabilmek için 31 Aralık 2020 tarihine kadar hariboshop.com internet sitesinden ürün satın alınması gerekmektedir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında yapılması gereken alışveriş 31 Aralık 2020 tarihine kadar hariboshop.com internet sitesi üzerinden 10TL ve katları şeklinde olması gerekmektedir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında her 10TL tutarındaki Haribo ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında hariboshop.com internet sitesi üzerindeki üyelik formunu doldurması gereklidir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında hariboshop.com internet sitesinde bulunan üyelik formu için gerekli olan bilgiler ad, soyad, adres, cep telefon numarası, e-mail ve doğum tarihi bilgilerinin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında çekiliş işlemi 14.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından 2 kişi İPhone 11 Cep Telefonu hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekilişinde ürün hediyesi kazanan talihliler 19.01.2021 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında katılım bilgilerinden herhangi bir tanesinin eksik olması durumunda çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılım sağlayan herkesin bilgilerinin doğruluğu katılımcılara ait olmaktadır.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında hediye teslimatında fatura ibraz zorunlu olmaktadır.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.