Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Google Haritalar Uygulaması Korona Salgınını da Gösterecek!


10.09.2020
391
Google Haritalar Uygulaması Korona Salgınını da Gösterecek!

Google Haritalar Uygulaması Korona Salgınını da Gösterecek! Google’a ait en önemli servislerden bir tanesi olan Google Haritalar, oldukça önemli bir güncelleme almaya hazırlanmaktadır. Gelecek olan bu güncelleme ile birlikte Google Haritalar uygulaması üzerinden, corona virüsü salgınının yoğun olduğu bölgeleri haritalar üzerinden takip edilebilecek. Korona virüsü salgını dolayısı ile oldukça fazla güncellemeler ve yeniliklere imza atan Google yakın zaman içerisinde korona virüs yoğunluğunu haritalar üzerinden görünebilmesi için çalışmasının sonucuna ulaşmış bulunuyor.

Google Haritalar Artık Koronavirüslü Yoğun Bölgeleri de Gösterecek!

Google Haritalar Artık Koronavirüslü Yoğun Bölgeleri de Gösterecek! Google korona virüs sonrası pek çok yeni uygulamayı hayata geçirmeye başlamış bulunuyor. Google’ın en son olarak korona virüsü dolayısı ile evlerine kapanan vatandaşlar için evlere servis yapan restoranları ekranında paylaşan Google Haritalar şimdi ise korona virüsü için güncelleme paylaşımı yapacak. Google tarafından paylaşılacak olan güncelleme ile birlikte vatandaşlar salgının en yoğun ve yoğun olduğu bölgeleri rahatlıkla ekranlarından görüntüleyebilecekler.

Google Haritalar üzerinden, yayınlanacak olan yeni güncelleme ile birlikte vatandaşlar tarafından korona virüsü salgınının yoğun olduğu bölgeler, harita üzerinden işaretlenerek kullanıcıların salgın yoğunluğunu en güncel hali ile görmeleri sağlanacak. Google Haritalar üzerinden şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri sınırlarını kapsayan güncellemenin duruma göre de globalde de kullanılması söz konusu olmaktadır. Google tarafından korona virüsü haritası oluşturulurken verileri, Wikipedia, New York Times, Johns Hopkins Üniversitesi ve Brihanmumbai Municipial Corporation’dan anlık olarak alarak kullanıcılarına bilgi aktarımını gerçekleştirecektir.

Ücretsiz İçerik İzleme İsteği Kişisel Verileri Tehlikeye Atabiliyor!

İntihar Etmenin İslam Dininde Yeri Nedir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.