Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası


07.09.2020
405
Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası ile birlikte Getir Uygulaması üzerinden SEK ürünleri sipariş eden herkese çekilişe katılma hakkı sunulacaktır. Düzenlenen kampanya kapsamında İPhone 11 çekiliş kampanyasına katılmak için 15 Eylül 2020 tarihine kadar yapacağınız 20TL tutarında SEK ürünlerini Getir Uygulaması üzerinden sipariş vererek almanız yeterli olmaktadır. Buna göre düzenlenen kampanya kapsamında 15 Eylül 2020 tarihine kadar Getir Uygulaması üzerinden yapacağı 20TL değerinde SEK ürün siparişi vererek, İPhone 11 akıllı cihaz kazanma şansı yakalayabilecektir. Getir Uygulaması üzerinden 20TL ve katları şeklinde verilen SEK ürün siparişine, yapılacak olan çekiliş sonrasında verilecek olan hediye ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 7 Adet İPhone 11 Cep Telefonu

Getir SEK İPhone 11 Hediye Kampanyası

Getir SEK İPhone 11 Hediye Kampanyası kapsamında, Getir Uygulaması üzerinden yapılacak olan 20TL ve katları şeklinde SEK ürün siparişlerinize, yapılacak olan çekiliş sonrasında 7 kişi İPhone 11 Cep telefonu verilecektir. Düzenlenen Getir SEK İPhone 11 hediye kampanyası kapsamında 15 Eylül 2020 tarihine kadar Getir Uygulaması üzerinden 20TL ve katları şeklinde SEK ürünleri siparişi verebilirsiniz. Bu kapsamında 23 Eylül 2020 tarihinde yapılacak olan çekiliş sonrasında toplam 7 kişi İPhone 11 Cep Telefonu hediye alacaktır. Düzenlenen kampanyadan faydalanmak ve çekilişe katılmak için en az 20TL değerinde SEK ürününü sepetinize eklemeniz ve Sipariş Ver aşamasında belirtilen kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Siparişinizi tamamlamak için belirtilen sipariş tutarını geçmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için Getir Uygulaması üzerinden sipariş vermeniz gereken ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • SEK Hızlı Tüketim Ürünleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası Şartları Nelerdir?

 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası Tat Gıda A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 25.08.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası 1 – 15 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, 20TL ve katları SEK ürün alışverişlerinde geçerli olmaktadır.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında Getir Uygulaması üzerinden 20TL ve katları şeklinde SEK siparişi sepetinize eklemeniz ve Sipariş Ver aşamasında belirtilen kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Belirtilen siparişi tamamlayabilmek için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekmektedir.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan her 20TL SEK ürün siparişinize 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Aynı sipariş için kampanyayı bir kez seçmeniz yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında kazandığınız çekiliş hakları hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonrasında, 7 Kişi Apple İPhone 11, 64GB ikramiyesi kazanacaktır. Belirtilen hediye ürünün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında, Getir Uygulamasına belirtilen TC kimlik numaranız ve kimliğiniz üzerindeki numaraların aynı olması gerekmektedir.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekilişin ardından ikramiye kazananlar 25.09.2020 tarihinde Birgün Gazete’sinde yayımlanacaktır.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılım hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Getir SEK İPhone 11 Çekiliş Kampanyası ile çekilişe katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Orkide Marka Yağ Alana Opet’ten 20TL Değerinde Yakıt Puan Hediye Kampanyası

Shell 1.500.000TL Değerinde Hediye Yakıt Veriyor!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.