Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Çekiliş Kampanyası


07.09.2020
428
Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Çekiliş Kampanyası

Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Çekiliş Kampanyası ile birlikte Getir Uygulaması üzerinden La Vache Qui Rit ürünleri sipariş eden herkese çekilişe katılma hakkı sunulacaktır. Düzenlenen kampanya kapsamında İPad Tablet çekiliş kampanyasına katılmak için 21 Eylül 2020 tarihine kadar yapacağınız 20TL tutarında La Vache Qui Rit ürünlerini Getir Uygulaması üzerinden sipariş vererek almanız yeterli olmaktadır. Buna göre düzenlenen kampanya kapsamında 21 Eylül 2020 tarihine kadar Getir Uygulaması üzerinden yapacağı 20TL değerinde La Vache Qui Rit ürün siparişi vererek, İPad Tablet kazanma şansı yakalayabilecektir. Getir Uygulaması üzerinden 20TL ve katları şeklinde verilen La Vache Qui Rit ürün siparişine, yapılacak olan çekiliş sonrasında verilecek olan hediye ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 5 Adet İPad Tablet

Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası

Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında, Getir Uygulaması üzerinden yapılacak olan 20TL ve katları şeklinde La Vache Qui Rit ürün siparişlerinize, yapılacak olan çekiliş sonrasında 5 kişi İPad Tablet hediye verilecektir. Düzenlenen Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında 21 Eylül 2020 tarihine kadar Getir Uygulaması üzerinden 20TL ve katları şeklinde La Vache Qui Rit ürünleri siparişi verebilirsiniz. Bu kapsamında 13 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan çekiliş sonrasında toplam 5 kişi İPad Tablet hediye alacaktır. Düzenlenen kampanyadan faydalanmak ve çekilişe katılmak için en az 20TL değerinde La Vache Qui Rit ürününü sepetinize eklemeniz ve Sipariş Ver aşamasında belirtilen kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Siparişinizi tamamlamak için belirtilen sipariş tutarını geçmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için Getir Uygulaması üzerinden sipariş vermeniz gereken ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • La Vache Qui Rit ürünleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası Şartları Nelerdir?

 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası Bel Karper Gıda San. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 22.07.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası 1 – 21 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası, 20TL ve katları La Vache Qui Rit ürünleri alışverişlerinde geçerli olmaktadır.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında Getir Uygulaması üzerinden 20TL ve katları şeklinde La Vache Qui Rit siparişi sepetinize eklemeniz ve Sipariş Ver aşamasında belirtilen kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Belirtilen siparişi tamamlayabilmek için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekmektedir.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında yapılacak olan her 20TL La Vache Qui Rit ürün siparişinize 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Aynı sipariş için kampanyayı bir kez seçmeniz yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında kazandığınız çekiliş hakları hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonrasında, 5 Kişi İPad Tablet ikramiyesi kazanacaktır. Belirtilen hediye ürünün perakende satış bedeli 2.799TL olmaktadır.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında, Getir Uygulamasına belirtilen TC kimlik numaranız ve kimliğiniz üzerindeki numaraların aynı olması gerekmektedir.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekilişin ardından ikramiye kazananlar 15.10.2020 tarihinde Takvim Gazete’sinde yayımlanacaktır.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılım hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Getir La Vache Qui Rit İPad Tablet Hediye Kampanyası ile çekilişe katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanyası

Firts Bize Her Yer Stat Çekiliş Kampanyası 2020

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.