Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Getir Eti Çekiliş Kampanyası


07.02.2021
68
Getir Eti Çekiliş Kampanyası

Getir Eti Çekiliş Kampanyası, Getir’den yepyeni bir çekiliş kampanyası daha siz Eti severleri bekliyor. Getir uygulaması ile çekilişe katılabilmek için yapmanız gereken sadece kampanyalı Eti ürünlerinden sipariş vermek olmaktadır. Getir Eti Çekiliş Kampanyasına katılmak için 14 Şubat 2021 tarihine kadar Getir uygulaması üzerinden 10TL ve katları şeklinde Eti Burçak markalı ürün siparişi vermeniz yeterli olmaktadır. Getir Eti Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için yapmanız gereken ilk olarak Getir uygulamasını akıllı cihazınıza indirmek ve ardından da düzenlenen kampanyaya katılarak sipariş vermek olmaktadır. Getir Eti Çekiliş Kampanyası kapsamında düzenlenecek olan çekiliş işleminin ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürün grubu aşağıdaki gibi olmaktadır.

3 Adet; KitchenAid Artisan Stand Mikser

Getir Eti Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Getir Eti Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken sadece Getir uygulamasını akıllı cihazınıza indirmek ve ardından da kampanyalı ürünlerden belirtildiği kadar sipariş vermek olmaktadır. Getir uygulamasının akıllı cihaza indirilmesinin ardından düzenlenen Eti kampanyasından faydalanabilmek için uygulama üzerinden 10TL ve katları şeklinde sipariş vermeniz gerekmektedir. Getir uygulamasından vereceğiniz 10TL ve katları şeklindeki Eti Burçak markalı ürünleri sepetinize eklemenizin ardından da Sipariş Ver aşamasında Getir Eti Çekiliş Kampanyasını seçmeniz gerekmektedir. Getir Eti Çekiliş Kampanyasında belirtilen siparişinizi tamamlamak için minimum sepet tutarınızı geçmeniz gerekmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Getir Eti Çekilişi Kampanya Detayları

 • Getir Eti Çekiliş Kampanyası, Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 19.02.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyası 1 Şubat 2021 ve 14 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyası, 10TL ve katlarındaki Eti Burçak markalı ürün siparişlerinde geçerli olmaktadır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasından faydalanmak için en az 10TL değerinde Eti Burçak markalı ürünlerden sepetinize eklemeniz ve Sipariş Ver aşamasında bu kampanyayı seçmeniz gerekmektedir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için minimum sepet tutarını geçmeniz gereklidir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında yapacağınız her 10TL Eti Burçak markalı ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı sunulacaktır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasını bir kez seçmeniz yeterli olmaktadır. Kazanmış olduğunuz çekiliş hakları hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 03.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekilişinin ardından dağıtılacak hediye ürünlerden 3 kişi KitchenAid Artisan Stand Mikser kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 6.699TL olmaktadır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasından faydalanabilmek için Getir kullanıcı ismi ile T.C. kimliğinde yer alan isminizin aynı olması gereklidir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekilişinde, hediye kazanan talihliler 08.03.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 23.03.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 07.04.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında talihlilerden talep edilen belgelerin, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim edilmesi ve teslim edilmemesi durumunda da ikramiyeleri alamaması söz konusu olmaktadır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasında, Eti Gıda ve Ticaret San. A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 • Getir Eti Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekiliş Kampanyası

Nestle Kırtasiye Seti Çekiliş Kampanyası 1.Dönem

Kuruyemiş Online Xiaomi Scooter Çekiliş Kampanyası

Taurus AVM Çekiliş Kampanyası

Sultan Market Hyundai Çekiliş Kampanyası

Akbatı AVM HP Notebook Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.