Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Çekiliş Kampanyası


10.10.2020
426
Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Çekiliş Kampanyası

Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Getir Uygulaması üzerinden yapılacak en az 15TL ve katlarında Algida markalı ürün alışverişlerine çekilişe katılma hakkı verilecektir. Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Çekiliş Kampanyası kapsamında, çekilişe katılmak için 11 Ekim 2020 tarihine kadar Getir Uygulaması üzerinden yapılacak en az 15TL ve katları şeklinde Algida markalı ürün siparişi vermeniz yeterli olmaktadır. Bu kapsamda 15TL ve katları şeklinde alışveriş yapan herkese çekilişe katılım hakkı sunulacaktır. Düzenlenen kampanya kapsamında 23 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan çekilişte hediye edilecek olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 20 Adet; Uğur Muhafaza Dolabı

Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında 11 Ekim 2020 tarihine kadar Getir Uygulaması üzerinden 15TL ve katları şeklinde Algida markalı ürün alışverişi yapmak çekilişe katılmak için yeterli olmaktadır. Düzenlenen kampanyadan faydalanmak için en az 15TL ve katlarında Algida ürünü Getir Uygulamasından sepetinize eklemeniz ve Sipariş ve aşamasında belirtilen kampanyayı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca siparişinizi tamamlamak için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekmektedir.  Getir Uğur Muhafaza Dolabı çekilişine katılmak için yapmanız gereken işlem aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • Getir Uygulamasından 15TL ve Katları Algida Ürünü Satın Almak

Rüyada şarap görmek ne anlama gelir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası Detayları

 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası, Unilever San. Ve Tic. Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 24.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası, 28 Eylül 2020 – 11 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasına katılabilmek için Getir Uygulaması üzerinden en az 15TL ve katlarında Algida ürünleri siparişi vermeniz ve satın almanız gerekmektedir.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası kapsamında yapacağınız her 15TL ve katlarında Algida ürün alışverişinde 1 çekiliş hakkı sunulacaktır. Kazandığınız her çekiliş hakkı hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasından faydalanmak için Getir kullanıcı isminiz TC kimliğinizde yer alan isimle aynı olmalıdır.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasına katılan kullanıcılar ad, soyad, telefon, adres bilgilerini U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılan herkes bu durumu kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası kapsamında düzenlenecek olan çekiliş sonrasında 20 Kişi Uğur Muhafaza Dolabı hediye olarak kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.496TL olmaktadır.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası kapsamında çekiliş tarihi 23.10.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucu 28.10.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp hediye ürün kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyası kapsamında Getir ve Unilever kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 • Getir Algida Uğur Muhafaza Dolabı Hediye Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Nescafe 3’ü1 Arada BMW Çekiliş Kampanyası

Siemens Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.