Cepyo | Tarifeler ve Paketler

General Mobile GM 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


04.11.2020
335
General Mobile GM 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? General Mobile GM 9 Pro Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Tüm akıllı telefonlarda bazı durumlarda sıfırlama işlemi hiç kuşkusuz ki kaçınılmazdır. General Mobile GM 9 Pro model cep telefonlarının zamanla ve kullanıma bağlı olarak ağırlaşma işlemleri söz konusu olmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda akıllı telefonlar için sıfırlama işlemi oldukça kolay ve basit olmaktadır. Sıfırlama işlemine başlamadan önce cihazınızda yer alan bilgilerinizi mümkünse kopyalama işlemi yapılmalıdır. Gerçekleştirdiğiniz kopyalama işleminin ardından cihazınızı sıfırlamak için belirttiğimiz adımları takip edebilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 9 Pro Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? General Mobile GM 9 Pro model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedekleme işlemi yapmanız cihazda yer alan bilgileriniz için son derece önemlidir. General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Sistem menüsünün altında yer alan, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Telefonu Sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak her şeyi sil seçeneği ile sıfırlama işlemini başlatınız.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen General Mobile GM 9 Pro telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 9 Pro Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? General Mobile GM 9 Pro model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Cihazınızı şarja takınız.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında General Mobile logosu gelene kadar basılı tutunuz.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa güç tuşuna basınız.
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • General Mobile GM 9 Pro model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. General Mobile GM 9 Pro model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 10 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A4 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.