Cepyo | Tarifeler ve Paketler

General Mobile GM 8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


21.11.2020
350
General Mobile GM 8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Akıllı cep telefonlarına her geçen gün yaptığımız yüklemeler ve uygulamalar nedeni ile cihazlar zamanla yüklenen bilgiler ve yoğunluk nedeniyle yavaşlamaya başlamaktadır. Zamanla kullanımı ağırlaşan ve bazı durumlarda hatta donma etkisi yaratan cep telefonlarını bazen yeniden başlatmak etkili olurken, çoğu zamanda da sıfırlamak en büyük kurtarıcı işlem görevi görmektedir. General Mobile GM 8 Model cep telefonları için sıfırlama işlemi nasıl ve ne şekilde uygulanabilir aşağıda yazımızın detaylarından ulaşım sağlayabileceksiniz.

General Mobile GM 8 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 8 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? General Mobile GM 8 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • General Mobile GM 8 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Durum mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • General Mobile GM 8 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. General Mobile GM 8 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi kalmayacaktır.
 • General Mobile GM 8 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Cihazın Sistem Menüsünün altında yer alan Sıfırla bölümünü açınız,
 • General Mobile GM 8 telefon için sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ardından telefonu sıfırla seçeneği ile her şeyi sil seçeneklerine tıklayınız.
 • General Mobile GM 8 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen General Mobile GM 8 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Maximum Karta Özel İnternet Alışverişine 300TL MaxiPuan Hediye Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

General Mobile GM 8 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

General Mobile GM 8 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? General Mobile GM 8 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • General Mobile GM 8 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Durum mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • General Mobile GM 8 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapatın, ardından biraz bekleyerek kapalı olduğundan emin olun.
 • General Mobile GM 8 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında Gemeral Mobile logosu gelene kadar basılı tutunuz.
 • General Mobile GM 8 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • General Mobile GM 8 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • General Mobile GM 8 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • General Mobile GM 8 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. General Mobile GM 8 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell / Oppo A12, 32 GB Tarifenize Ek – 250,20TL

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Turkcell Vodafone Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom / Realme 6i, 128 GB Tarifenize Ek – 321TL

Samsung Galaxy M40 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Turkcell / Huawei P Smart 2021, 128 GB Tarifenize Ek – 314,99TL

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.