Cepyo | Tarifeler ve Paketler

General Mobile Discovery’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


17.09.2020
851
General Mobile Discovery’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

General Mobile Discovery’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, General Mobile‘ın fiyat ve performans odaklı Discovery serisinin ilk modeli olan Discovery 1’de diğer bir çok akıllı telefonda olduğu gibi ekran görüntüsü alma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilmek için telefona hiç bir uygulama indirip kurmanıza gerek yoktur.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde telefonun ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf biçiminde kayıt edebilir ve dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.

İşlemi gerçekleştirebilmek için herhangi teknik bilgiye sahip olmanıza gerek olmadığı gibi basit bir tuşlama yaparak ilgili ekranın görüntüsünü kayıt edebilirsiniz.

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın, sonrasında ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2 saniye kadar tuşlara basmaya devam edin.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde, telefonun ekranında bir hareketlenme oluşacak ve ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt olacaktır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.