Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası


13.01.2021
292
Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 31 Ocak 2021 tarihine kadar Gebze Center AVM içerisinde yer alan mağazalardan 200TL ve katlarında alış veriş yapmaları gerekmektedir. Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için 31 Ocak 2021 tarihinde kadar Gebze Center AVM’de yer alan mağazalardan 200TL ve katları şeklinde alış veriş yapmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 10 Adet; HP Dizüstü Bilgisayar
 • 10 Adet; Samsung Galaxy S20
 • 10 Adet; Samsung LED TV
 • 20 Adet; Lenovo Tablet

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına Nasıl katılabilirim?

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına Nasıl katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında Kocaeli Gebze’de bulunan Gebze Center AVM içinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde 200TL ve katları tutarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için AVM içerisinde yer alan bankalar, Atm’lerden ve otoparklardan alınan makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, eczane ve ilaç harcamaları, ürün değişim fiş ve faturaları, gift kart hediye çeki ya da biriktirilen puan ile yapılan alışverişler, mobil – sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL ve dakika yüklemeleri hariç olmaktadır. Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için Gebze Center AVM içerisinde yer alan mağazalardan her 200TL alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alışverişin ardından kampanya standına gelerek fiş, fatura ve e-faturalarını ibraz eden müşterilerimiz için üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı çıktı verilerek kampanyaya dahil edilecektir.

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gebze Center Yeni Yıl Çekilişi Kampanya Detayları

 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası, Fiba CP Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 11.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası, 20.11.2020 – 31.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası Kocaeli Gebze Center AVM içerisinde yer alan mağazalardan gün içerinde yapılan 200TL ve katlarında yapılan alış verişlerde geçerli olmaktadır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için AVM içerisinde yer alan bankalar, Atm’lerden ve otoparklardan alınan makbuzlar, döviz bürosu işlemleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, eczane ve ilaç harcamaları, ürün değişim fiş ve faturaları, gift kart hediye çeki ya da biriktirilen puan ile yapılan alışverişler, mobil – sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL ve dakika yüklemeleri hariç olmaktadır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için Gebze Center AVM içerisinde yer alan mağazalardan her 200TL alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan alışverişin ardından kampanya standına gelerek fiş, fatura ve e-faturalarını ibraz eden müşterilerimiz için üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı çıktı verilerek kampanyaya dahil edilecektir.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 11.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemin ardından verilecek olan hediyelerden 10 kişi HP Dizüstü Bilgisayar kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.348TL olmaktadır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemin ardından verilecek olan hediyelerden 10 kişi Samsung Galaxy S20 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 6.999TL olmaktadır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemin ardından verilecek olan hediyelerden 10 kişi Samsung LED TV kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.499TL olmaktadır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemin ardından verilecek olan hediyelerden 20 kişi Lenovo Tablet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.399TL olmaktadır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 17.02.2021 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası

Maximum Karta Özel İnternet Alışverişine 300TL MaxiPuan Hediye Kampanyası

Getir Yemek Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Getir İçecek Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.