Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Garnier Coloration’dan 20TL’lik English Home Hediye Çeki!


29.07.2020
257
Garnier Coloration’dan 20TL’lik English Home Hediye Çeki!

Garnier Coloration’dan 20TL’lik English Home Hediye Çeki! Garnier Coloration ürünlerinden 2 adet satın alanlar English Home’dan 20TL tutarında hediye çeki kazanacaklardır. Garnier Coloration ürünlerinden tek seferde en az 2 adet ürün satın alanlar, English Home’da geçerli olmak üzere 20TL tutarında hediye çeki kazanmaktadırlar. Düzenlenen kampanyada herhangi bir katılımcı sınırlaması ya da stok olmayan kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulaması gerekmektedir. Kampanya Türkiye genelinde bulunan tüm EVE mağazalarından yapılacak olan Garnier Coloration ürünleri alışverişinde geçerli olmaktadır.

English Home mağazalarında geçerli olan 20TL değerinde hediye çeki kampanyasına Türkiye genelinde bulunan tüm EVE mağazalarından ya da EVE internet sitesi üzerinden tek seferde en az 2 adet Garnier Coloration ürünü alarak katılım sağlayabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişin fişini daha sonra Çek Kazan uygulaması üzerinden yükleyerek anında hediye çekinizi alabilirsiniz.

Çek Kazan Uygulaması Nedir?

Çek Kazan Uygulaması Nedir? Düzenlenen kampanyaya katılım için İOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza Çek Kazan uygulaması yüklemeniz gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması ücretsiz bir uygulama olmaktadır. Çek kazan uygulaması fiş üzerinden çeşitli kampanyalara katılma hakkı kazanmanızı sağlamaktadır. Uygulama içinde kampanyaya katılım sağlamak için en az 2 adet Garnier Coloration ürünü olan fişi sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Gerçekleştirdiğiniz yükleme sonucunda kontrolün olumlu olması halinde adınıza 20TL değerinde English Home indirim çeki kazanacaktır. Kampanyaya her kişi bir kez katılım sağlayabilir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Garnier Coloration 20TL’lik English Home Hediye Çeki Kampanya Detayları

 • Düzenlenen kampanyaya katılım tarihleri 3 Temmuz 2020 – 6 Ağustos 2020 tarihleri arasında olmaktadır. Belirtilen tarihler dışında katılım olmamaktadır.
 • Düzenlenen kampanyaya belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde EVE mağazalarından ya da EVE internet sitesi üzerinden yapılacak en az 2 adet Garnier Coloration ürünleri alınarak katılım sağlanmaktadır.
 • Satın alınacak olan Garnier Coloration ürünleri en az 2 adet alımı tek fiş üzerinde olması gerekmektedir. Ayrı fişler birleştirilemez.
 • Başvuru yapma sırasında istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. Hatalı ya da eksik bilgi verilmesi durumunda başvuru yapanların başvurusu geçersiz sayılmaktadır.
 • Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasının kullanılması gerekmektedir. Uygulama içi ayarlarda kamera ya da GPS bilgilerine erişime izin verilmelidir. Katılım için fişin uygulamaya yüklenmesi gerekmektedir.
 • Başvuru yapılacak fişte bilgiler ve ürünler açık bir şekilde okunaklı olmalıdır. Katılım yapılacak fişler kampanyanın geçerli olduğu tarihlere ait olmalıdır.
 • Fişte yer alacak genel ifadeler; kozmetik ürün, genel ürün, muhtelif ürün gibi bilgiler geçersiz sayılacaktır.
 • Herhangi bir mali değeri olmayan fişler ile katılım sağlanamamaktadır.
 • Fişin yırtılması, silinmesi, solması halinde katılım mümkün değildir.
 • Her bir kişi kampanyaya sadece bir kez katılım hakkı bulmaktadır.
 • Kampanyaya ait fişlerin en geç 5 gün içinde sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • Kazanılan tutar English Home mağazalarında geçerli olacaktır ve yapılan alışverişlerde indirim olarak kullanılabilecektir.
 • Düzenlenen kampanyaya katılımın ardından 20TL değerindeki indirim hakkının kullanım süresi 3 aydır. 3 ay içinde kullanılmayan indirim çekleri geçersiz sayılacaktır.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

2020 Magnun 2 Adet Posrche Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.