Cepyo | Tarifeler ve Paketler

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 2


07.02.2021
64
FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 2

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen FastPay kampanyası ile birlikte yapılacak olan çekiliş ile birlikte İPhone 12 Cep Telefonu çekilişe katılabilirsiniz. FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 01.02.2021 – 28.02.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Belirtilen tarihler arasında uygulamaya giriş yapılması ve herhangi bir işlem gerçekleştirmek gerekmektedir. Yapılacak olan İPhone 12 cep telefonu çekilişine katılmak için 28.02.2021 tarihine kadar, Türkiye genelinde yer alan FastPay uygulamasına cep telefonunuza indirmek ve kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte giriş yapmak olmaktadır. FastPay uygulamasına giriş yaparak herhangi bir FastPay işlemi gerçekleştiren bireysel müşterilere 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Bireysel kullanıcılara verilen çekiliş hakkının ardından yapılacak olan çekiliş işlemi ile birlikte hediye edilecek ürün grubu aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 4 Adet; İPhone 12 Cep Telefonu

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında FastPay uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve herhangi bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. FastPay uygulamasından yapılacak çekiliş işlemi ile İPhone 12 cep telefonu kazanmak için FastPay uygulaması üzerinden herhangi bir işlem yapmanız yeterli olacaktır. FastPay uygulamasını cihazınıza tek tıkla yükleyebilir ve oldukça güvenli şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. FastPay uygulaması ile birlikte ödeme ve yüklemelerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Herhangi bir sıra beklemenize gerek kalmadan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm belirtilen işlemleri gerçekleştirirken de İPhone 12 Cep Telefonu çekilişine katılabilirsiniz. Yapılan çekiliş işleminin ardından da İPhone 12 Cep telefonu kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

FastPay İPhone 12 Çekilişi Kampanya Detayları

 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Denizbank A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 25.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, 01.02.2021 – 28.02.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası kapsamında belirtilen tarihler arasında FastPay uygulamasına giriş yapmak ve herhangi bir işlem gerçekleştirmek yeterli olmaktadır.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında FastPay uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapan Türkiye genelinde bulunan herkese 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına katılım sağlayan herkes için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek olan hediye çekiliş işlemi 10.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen hediye çekiliş işleminin ardından 4 kişi İPhone 12 Cep telefonu hediyesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 10.999TL olmaktadır.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 12.03.2021 tarihinde Posta Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasından her kullanıcı yalnızca 1 kez faydalanabilecektir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihlilerin 30.04.2021 tarihine kadar teslim alması gerekmektedir.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler, Ad, Soyad bilgilerinin FastPay web sitesi üzerinde yayınlanmasına izin vermiş bulunmaktadır.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında, FastPay kampanya hakkında değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Karcher Qumpara Çekiliş Kampanyası

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Akasya AVM PS5 Çekiliş Kampanyası

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası

Trendyol Hızlı Market Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.