Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Falım Sakızdan Herkese Opet Yakıt Puan Hediyesi!


11.07.2020
317
Falım Sakızdan Herkese Opet Yakıt Puan Hediyesi!

Falım Sakızdan Herkese Opet Yakıt Puan Hediyesi! Sakız sektörünün lider markalarından olan Falım kampanyaları başlamış bulunmaktadır. 5TL değerinde Falım sakız ürünlerini alana 10TL değerinde Opet yakıt puan hediye fırsatından oldukça rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sakız alanında oldukça ileri düzeyde faaliyet gösteren Falım, anlaşmalı satış noktalarından tek seferde yapılacak 5TL tutarında Falım ürünleri alana, 10TL değerinde Opet puan hediye etmektedir. 5TL tutarında Falım ürünleri alacak olan herkesin katılım sağlayacağı kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Hediye edilecek yakıt puanlar katılımcıların, Opet Kartlarına yüklenecek ve Opet Akaryakıt istasyonlarında kullanabileceklerdir.

Düzenlenen Falım sakız kampanyası doğrultusunda 31 Temmuz 2020 tarihine kadar belirtilmiş satış noktalarında ek iş ile bulunmak üzere 5TL ve üzeri Falım ürünleri alan kimseler kampanyaya otomatik olarak katılım sağlayabileceklerdir. Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Çek Kazan uygulaması kullanılmalıdır. Uygulama üzerinden kolay bir şekilde ilgili satış fişi ile birlikte hediye yakıt puan kazanılmaktadır.

Falım Sakız Opet Yakıt Puan Kampanya Detayları

  • Falım Sakız Opet Yakıt kampanyası 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Belirtilen tarihe kadar belirlenen satış noktalarından tek seferde ve tek fişte olmak kaydı ile 5TL ve üzerinde Falım ürünlerinden alınması durumunda katılım yapılabilmektedir.
  • Düzenlenen kampanyaya tek bir fiş ile katılım yapılabilmektedir. Her kişi kampanyaya sadece 2 kere katılabilmektedir.
  • Düzenlenen kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları; Tüm Çağdaş Marketler, Altunbilekler Marketler, Acem Marketler, Groseri Marketler, Ideal Marketler Onur Özen Marketler, Şehzade Marketler, Başdaş Marketler, Tahtakale Marketler, Özkuruşlar Marketler, Kim Marketler, Gün Marketler, Toptan Gross Marketler, Yunus Marketler, Dev Gross Marketler, Essen Kardeşler Marketler, İyaş AVM Marketler, Soykan Marketler, Başgimpa Marketler, Oğulmar Marketler, Sakmar Marketler, Bizim Marketler, Bildirici Marketler, Gülmar Marketler, Kibaroğlu Marketler, Ankamar Marketler, Halil Pakdemir Marketler, Altun Marketler, Alp Marketler, Bahar AVM Marketler, Günkaylar Marketler, Çelikkayalar Marketler, Soy Marketler, Şekerciler Marketler, Afta Marketler, Gimat Gross Marketler, Yiğido Marketler, Besler Marketler, Efe Gross Marketler, Ergün Gıda Marketler, Esmer Marketler, Alkid Marketler, Obak Marketler, Zogo Marketler, Atakum Marketler, Dostlar Marketler, Öztürk Marketler, Barış Marketler, Aydınlı Marketler, Sampa Marketler, Damla Marketler, Mimar Sinan Marketler olmaktadır.
  • Düzenlenen kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Kampanya için istenilen şartların sağlanmasının ardından hediye yakıt puanları 10 gün içinde Opet kartınıza yüklenecektir.
  • Opet kartınıza yüklenilen puanlar en geç 90 gün içerisinde kullanılabilecektir. Yüklenilen Opet Puanların belirtilen süre içinde kullanılmaması durumunda puanlar silinecektir.
  • Opet Kartınızda bulunan yakıt puanları kullanmak için en az 1 TL’lik benzin ya da otogaz almak gerekmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Çek Kazan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çek Kazan Nedir? Nasıl Kullanılır? Çek kazan mobil uygulaması iOS ve Android cihazlar üzerinde çalışabilen ve çeşitli promosyon kampanyalarını hedeflenen kişilere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak için hazırlanmış bir uygulama olmaktadır. Telefonlara yüklenen uygulama sonucunda katılma istediğiniz kampanyaya, istenilen koşulların sağlanmasının ardından satış fişinin fotoğrafı çekilerek sisteme yüklendikten sonra fiş analiz edilerek kampanya koşullarının yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Belirtilen Falım Sakız kampanyasından faydalanmak için 5TL Falım ürünlerinden aldığınızı gösteren satış fişini uygulamaya yükleyerek ve yönlendirme yaparak Opet Kart bilgilerinizin girilmesinin ardından Opet Karta hediye puanlarınızın kartınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Watsons 2020 İPhone Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.