Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası


02.01.2021
211
Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Eti ürünlerinden satın alarak Mini Cooper çekilişine katılmak için 31 Mart 2021 tarihine kadar Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50 gr ya da Eti Karam Çikolatalı Gofret 50gr ürünlerinden satın alınması gerekmektedir. Satın alınan Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ya da Eti Karam Çikolatalı Gofret 50gr ürünlerinden belirtilen tarihler arasında satın aldıktan sonra ambalaj içerisindeki şifre ile çekilişe katılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında Eti Gurme Çekilişi için Eti Karam Gofret içerisindeki şifreyi gönderenler Siyah Mini Cooper çekilişine, Eti Ahenk içerisinde de yer alan şifreyi gönderenler ise Kırmızı Mini Cooper çekilişine katılacaklardır. Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret ya da Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret paketlerinin içerisinde yer alan şifrelerinin sutlumubittermi.com internet adresi üzerinde yer alan katılım bilgileri ile birlikte çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için şifreler kampanyalı ürünler içerisinde bulunmaktadır. Bu kapsamda kampanyalı ürün satın alınmasına dikkat etmelisiniz. Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünler aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 2 Adet; Mini Cooper 5 Kapı Classic

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Eti Mini Cooper Çekilişine katılabilmek için belirtilen tarihler arasında Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret ya da Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret kampanyalı ürünlerinden satın almak ve ürünlerin ambalajlarının içerisinde yer alan şifreler ile çekilişe katılım sağlamaları gerekmektedir. Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında tek kampanya olarak lanse edilmesine rağmen 2 adet çekiliş listesi oluşturulacaktır. Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında Eti Karam ürün şifreleri ile Siyah Mini Cooper, Eti Ahenk şifreleri ile Kırmızı Mini Cooper kazanma şansı yakalayacaklardır. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemi farklı listelerden yapılacaktır. Bir şifre ile sadece belirtilen ürünlerin bir tanesinin çekilişine katılım sağlayabilirsiniz. Sutlumubittermi.com internet adresi üzerinde belirtilen iki Mini Cooper çekiliş şifrelerinin giriş alanları ayrı olmaktadır.

Tecno Mobil Seat Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eti Mini Cooper Çekilişi Kampanya Detayları

 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 20.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, 01.01.2021 – 31.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılmak için Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50 gr ya da Eti Karam Çikolatalı Gofret 50gr ürünlerinden satın alınması gerekmektedir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında Eti Gurme Çekilişi için Eti Karam Gofret içerisindeki şifreyi gönderenler Siyah Mini Cooper çekilişine, Eti Ahenk içerisinde de yer alan şifreyi gönderenler ise Kırmızı Mini Cooper çekilişine katılacaklardır.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret ya da Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret paketlerinin içerisinde yer alan şifrelerinin sutlumubittermi.com internet adresi üzerinde yer alan katılım bilgileri ile birlikte çekilişe katılım sağlayabilirsiniz.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında her şifre gönderiminde 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklardır.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, Her çekiliş için katılım işleminde şifre, ad. Soyad, bilgilerinden eksik olanlar için çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında katılım esnasında sunulan bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcının sorumluluğunda olmaktadır.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek olan çekiliş işlemi 15.04.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 2 Kişi Mini Cooper 5 Kapı Classic araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 338.188TL olmaktadır.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye kazanan talihliler 20.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında hediye ürün kazanan asil talihliler 05.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 20.05.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunmayan talihliler ikramiye kazanamazlar.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında ürün çekilişi için ürün ambalajlarının okunur bir şekilde saklanması gerekmektedir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında ürün ambalajlarının okunabilir olarak saklanması katılımcıya aittir.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsalar dahi ikramiye almaya hak kazanamazlar.
 • Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Tıkla Gelsin Burger King PlayStation 5 Çekiliş Kampanyası

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası

Galatasaray Nesine.com Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada Fairy Çekiliş Kampanyası

Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 2020 Çekiliş Kampanyası

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyası

Getir Calve Çekiliş Kampanyası

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

Fenerbahçe Nesine.com Çekiliş Kampanyası

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.