Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
341
Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında 14 Mart 2021 tarihine kadar Eskişehir ilimizde bulunan Espark AVM içinde yer alan mağazalardan toplamda 150TL ve katlarında alış veriş yaparak kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz. Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına katılmak için 14 Mart 2021 tarihine kadar Türkiye’de Eskişehir ilimizde bulunmakta olan Espark AVM içindeki mağazalardan aynı gün içinde 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 1 Adet; Jeep Compass Longitude 4*2
 • 1 Adet; Xiaomi Mi Essential Elektrikli Scooter
 • 1 Adet; Samsung Tablet

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyaya katılmak için Türkiye Eskişehir ilimizde bulunan Espark AVM’de yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde 150TL ve katlarına alış veriş yapmak yeterli olmaktadır. Espark AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan 150TL tutarındaki her alış verişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Espark AVM’den yapılan her 150TL alış verin ardından kampanyaya kayıt gerçekleştirmek için dilerseniz AVM içerisinde yer alan kampanya standına gelerek fiş, fatura, e-fatura ibrazının ardından kampanya kaydını stand görevlisi tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de esparkkampanya.com internet adresi üzerinden ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olunması ve ardından fiş, fatura ve e-arşiv faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere, sistem içerisinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Shell 1.500.000TL Değerinde Hediye Yakıt Veriyor! Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Espark AVM Jeep Compass Çekilişi Kampanya Detayları

 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası, Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 06.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası 16.11.2020 – 14.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası, Eskişehir ilimizde bulunan Espark AVM içinde yer alan mağazalardan toplamda 150TL ve katlarında alış veriş yaparak kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası Espark AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan 150TL tutarındaki her alış verişe 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına Espark AVM’den yapılan her 150TL alış verin ardından kampanyaya kayıt gerçekleştirmek için dilerseniz AVM içerisinde yer alan kampanya standına gelerek fiş, fatura, e-fatura ibrazının ardından kampanya kaydını stand görevlisi tarafından gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına esparkkampanya.com internet adresi üzerinden ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olunması ve ardından fiş, fatura ve e-arşiv faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere, sistem içerisinde kayıt ve kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemi 20.03.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 Kişi Jeep Copass Longitude 4*2 araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 416.950TL olmaktadır.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 Kişi Xiaomi Mi Essential Elektrikli Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.299TL olmaktadır.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 Kişi Samsung Tablet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.799TL olmaktadır.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye kazanan talihliler 24.03.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası bireysel müşterilere yönelik bir kampanya olmaktadır.

Albaraka Türk 1.000TL Değerinde World Puan Çekiliş Kampanyası

Türkiye Hayat ve Emeklilik Honda Activa Scooter Çekiliş Kampanyası

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekiliş Kampanyası

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Profilo Hediye Rüzgarı Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.