Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Erkeği Kendine Bağlamak için Hangi Aşk Duaları Okunmalı?


12.09.2020
593
Erkeği Kendine Bağlamak için Hangi Aşk Duaları Okunmalı?

Erkeği Kendine Bağlamak için Hangi Aşk Duaları Okunmalı? İnsanın sevdiği insanı kendisine bağlamak için okuyacağı dualar ve izleyeceği yollar var mıdır? En çok araştırılan ve sorulan konu hakkında sizler için yazımızı derlemiş bulunmaktayız. Sevdiği erkeği kendine bağlamak için okunacak dualar, bir erkeği kendine aşık etmek için okunacak olan esma ve zikirlere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sevdiği erkeği kendine bağlamak için okunacak olan esma, zikir ve dualar internet üzerinden araştırma yapılan konuların neredeyse en başına yer almaktadır. İnsanlar yüzyıllar boyunca aşkın en tutkulu ve en güzel halini yaşamak için tercih edilen yöntem manevi yöntemler olmaktadır.

Buna göre dinimizde yer alan ve erkeği kendine bağlayan dualar arasında zikir ve esmalar yer almaktadır. Yapılan bu uygulamaların fazileti ise kısa süre içerisinde sevilen kişiden ilgi görmek olarak, kendilerine aşık olmasını istedikleri kişi için de bu kimseler isteklerine kavuşabilmektedirler. Bir erkeği kendine bağlamak için okunacak olan esma ve zikir duaları hakkında yer alan tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Yazımız içerisinde yer alan duaları ve uygulamaları son derece dikkatli bir şekilde uygulamanız durumunda yaptığınız duanın n,yetinin yerine gelmesine sevdiğiniz erkek tarafından beklediğiniz ilgiye ve sevgiye kavuşmanıza delalet edecektir.

Erkeği Kendinize Bağlamak için Etkili Olacak Dualar Nasıl Edilmeli?

Erkeği Kendinize Bağlamak için Etkili Olacak Dualar Nasıl Edilmeli? Dualar edilmeden önce son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle belirtilen duaların okunmasından önce abdest alınması gerekmektedir. Abdest almadan önce dua edilmemelidir. Abdest almak bir insanı hem manevi hem de bedensel açıdan temizleyen bir eylem olmaktadır. Mümkün olan her durumda Gusül Abdesti alınmasında fayda bulunmaktadır.  Belirtilen bir şekilde bir durumun söz konusu olmaması durumunda da normal bir şekilde abdest almak yeterli olacaktır. Belirtilenler dışında dua edilecek olan yerin temiz olması da son derece önemli olmaktadır. Dua edecek olan bireyin temizliği de son derece önem taşımaktadır. Allah huzuruna çıkıldığında pis olunmaması ve temiz bir şekilde karşısına çıkılması gerekmektedir. İnsanların tertemiz bir halde dua etmeleri oldukça önem taşımaktadır. Dua etme esnasında dikkatleri dağıtacak herhangi bir unsurunda ortadan kaldırılması gerekmektedir. Tüm bunlar ortadan kaldırılarak sadece yapılacak olan duaya odaklanmak gerekmektedir. Ayrıca yapılacak olan dua esnasında içtenlikle dua etmek ve samimi olmak da oldukça önem taşımaktadır.

Herhangi bir durum için de dua edilirken her zaman inanarak edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde yapılan duralar içtenlikle elden dua şeklinde olmaktadır. Allah kötü kalpli insanların ettiği duaları kabul etmez. Dua etmeye başlamadan önce insanın zihninde yer alan kötü düşüncelerden de arınmak gerekmektedir. Ayrıca Allah katında yapılan kötü niyetli dualarda kabul görmemektedir. İnsanlar başkalarının kötülüğü yerine onlarında iyiliği inin dua etmeyi tercih etmelidirler.

Kocaya Yapılan Aşk Duaları Etkili Olmakta mıdır?

Kocaya Yapılan Aşk Duaları Etkili Olmakta mıdır? İnsanların birini aşık etmek için edilen duaların kabul olunması durumunda insanlar arasında yer alan sevgide artma meydana gelmektedir. Bağlama dualarında yer alan Esmaül Hüsnalar, eşlerin birbirlerine muhabbetle yaklaşmalarını sağlamaktadır. Eşler birbirlerine sadık olarak günaha girmezler. Bu duayı okumaya devam eden kişiler evlerine bağlı olurlar. Diğer yandan henüz evlenmeyen bekar kimselerde bu duayı okuyabilirler. Bu duada en çok dikkat edilmesi gereken husus ise sadece evlilik maksadı ile okunması olacaktır. Bağlama duası daha çok özel yaşamdaki bağları kuvvetlendirmek adına, birini aşık etmek için okunacak olan dualar arasında yer almaktadır. Birini kendine bağlama duası vekil tayin edilerek başkası tarafından da okutulabilir. Bu kapsamda anne ve babaların evlatları için hayırlı bir nasip bulduklarını düşündükleri durumlarda, bu kişilerin aralarını yapmak adına manevi yönden bu duayı tercih edebileceklerdir. Diğer yandan bağlama duası sadece haftada bir gün okunabilmektedir.

Aşık Etme Duası Nasıl Okunur?

Aşık Etme Duası Nasıl Okunur? Okunacak olan bağlama duasında 3 Esmaül Hüsna ve 3 sure birbirini takip edecek şekilde okunmalıdır. Belirtilen sıralamaya uyum sağlanması bu bakımdan oldukça önem taşımaktadır. Sevdiği insan tarafından sevilmek isteyen bireyler ya da evlatları için hayırlı kısmet isteyen anne ve babalar doğru adayı bulduklarını düşündüklerinde bu duayı uygulama sırasına dikkat etmelidirler. Aşık etme dualarının okunuş sırası aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • El-Rahman esmasına nida
  • İhlas suresi
  • El-Vedud esmasına nida
  • Duha suresi
  • El-Mucip esmasına nida
  • İnşirah suresi

Yukarıda belirtildiği gibi duaların okunuş sırası bu şekilde olmaktadır. 1 kere Esma duası okunduktan sonra hemen sırası ile diğer surelere geçilmektedir. Belirtilen aşık etme duasının uygulama şekli aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Aşık Etme Duasının Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Rahman,

Kul hüvallahü ehad, Allahüs samed, Lem yelid ve lem yuled, Ve lem yekün lehu küfüven ehad

Ya Vedud

Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Ya Mucib

Elem neşrah leke sadrek, Ve vada’na ‘anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa’na leke zikreke, Feinne me’al’usri yüsren, İnne me’al’usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab.

Duanın Arapça usulüne göre bir kere okunması yeterli olarak kabul edilmektedir. Ancak dilek dualarında sahih hadislere uygun hareket edilerek 3 defa peş peşe okumak da daha faydalı neticeler bulunmaktadır.

 İntihar Etmenin İslam Dininde Yeri Nedir?

Güzel Rüyalar Görebilmek İçin Okunacak Dua Hangisidir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.