Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Epic Games’ta Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyunlar Hangileri?


19.07.2020
324
Epic Games’ta Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyunlar Hangileri?

Epic Games’ta Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyunlar Hangileri? Geçtiğimiz zaman sürecinde diğer oyun geliştirme platformları üzende ücretli olarak sunulmakta olan oyunların, herhangi bir ücret almadan kullanıcılarına sunması Epic Games tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulan olan oyunlar oldukça geniş kitlelere hitap eden oyunlar olmaktadır. Belirtilen tarihte üye olan herkes tarafından ücretsiz olarak oyunları indirebildikleri platform Torchlight 2 oyunu da sunulacaktır.

Ücretsiz olarak sunulan oyun kampanyaları kapsamında oyun platformları arasında bulunan rekabet ortamının kızışmasını sağlayan Epic Games, Torchlight 2 video oyunu ile düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarına devam ediyor. Aksiyon sahnelerinin ağırlıklı olduğu oyun Runic Games tarafından tasarlanmış bulunmaktadır. Oyunun modu oldukça farklı olarak içi çeşitlilik sunan Torchlight 2, zindan paletli bir oyun olmaktadır. 2012 yılının sonbaharında yayımlanan oyun Vilderan adlı bir evrende oyunculara oynama fırsatı sunmaktadır. Belirtilen oyun pek çok kişi tarafından oynanmış olsa da bu güne kadar hiç oynamamış olanlar için Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyun Farklı Karakterlere Sahip Olmaktadır!

Oyun Farklı Karakterlere Sahip Olmaktadır! Epic Games tarafından sunulmakta olan oyuna başladığınız zaman Embermage, Outlander, Enginner karakterleri üzerinden seçenekler sunulmaktadır. Hanlar içinde bulunan karakterler arasından seçim işleminizi gerçekleştirdikten sonra, seçtiğiniz kahramanın fiziksel özellikleri içerisinden dilediğinizi değiştirebilme hakkına sahip olmaktasınız. Oyunun görselliğini belirtilen seçenekler ile artırabilirken oldukça kaliteli içeriğe sahip oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan karakterlerin özellikleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Embermage: Büyücülük vasıflarına sahip karakter ile elementlere hükmedebilirsiniz,
  • Berserker: Hem koruma hem de saldırma için tasarlanmış bir karakter,
  • Engineer: Büyük bir çekice sahip,
  • Outlander: Top, tüfek ve silah kullanabilir.

Epic Games Tarafından Sunulan Oyunun Özellikleri Nelerdir?

Epic Games Tarafından Sunulan Oyunun Özellikleri Nelerdir? Oyunun başına karakter seçiminizi yaptıktan sonra pet seçim menüsü karşınıza gelmektedir. Birinci oyuna nazaran pek çok seçeneğe sahip olunan oyunda panter, bulldog, papillion, cat ve wolf gibi seçenekler sunmaktadır. Diğer yandan da küçük bir dinazor olan chakawary adlı bir pet de yer almaktadır. Seçeceğiniz hayvanların kendilerine has özellikleri bulunmaktadır.

Oyun özelliklerine gelince ise seçeceğiniz ekran üzerinden mini haritaların yerini değişim yapabilirsiniz. Harita içerisinde çeşitli kapılar, zindanlar ve mağaralar ile doldurulmuş bulunmaktadır. Oyun içerisinde hareketlilik oldukça fazla olmaktadır. Küçük yaratık gruplarını öldürme ve savaşın ortasında kalmanız oldukça yüksek bir olasılık olmaktadır. Zırh ve silahlar eşya olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda balık, sağlık iksiri de tüketebilmektesiniz. Aynı zamanda yere düşen büyüleri okuyarak büyü yapabiliyorsunuz.

İnsanlar Tarafından En Çok Harcama Yapılan Yerler

İnstagram’da Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.