Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Epic Games Store’da Üç Oyun Daha Ücretsiz Oldu!


11.07.2020
300
Epic Games Store’da Üç Oyun Daha Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store’da Üç Oyun Daha Ücretsiz Oldu! Epic Games Store ücretsiz oyunlar vermeye son hızla devam ediyor. Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunları belirlenmiş bulunmaktadır. Bu hafta diğer haftalardan farklı olarak Epic Games Store’da bir ilke imza atmış ve tam 3 adet ücretsiz oyun sunmuş bulunmaktadır. Epic Games Store düzenlediği kampanyalar doğrultusunda adından en çok söz ettirenler arasında yerini almış bulunmaktadır. GTA 5 Premium Edition oyununu ücretsiz kullanıcılara sunarak, birçok oyuncunun kabini kazanmıştır. Epic Games Store bu kadarla sınırlı kalmayıp işlemleri biraz daha ileriye taşıyarak GTA 5 Premium Edition oyununa ilave olarak Civilization VI ve Overcooked tarzı oyunları da kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunmuş bulunmaktadır. Epic Games bu hafta oyuncular için yepyeni bir sürpriz hazırlayarak tam üç adet oyunu ücretsiz olarak kullanıma açmış bulunmaktadır.

Epic Games Store’da Ücretsiz Oyunlar Hangileridir?

Epic Games Store’da Ücretsiz Oyunlar Hangileridir? Epic Games ücretsiz olarak sunduğu oyunları şu şekilde açıkladı. Epic Games Store Killing Floor 2, The Escapists 2 ve Lifeless Planet olan üç farklı olan oyunun ücretsiz olduğunu duyurmuş bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan üç oyunun toplam değeri 111TL olurken, Epic Games Store’un kararı doğrultusunda belirtilen oyunlar tamamen ücretsiz olmaktadırlar. Diğer yandan oyuncular Killing Floor 2, The Escapists 2 ve Lifeless Planet oyunlarını ücretsiz olarak Epic Games Store depolarına ilave edebileceklerdir. Epic Games Store’dan ücretsiz olarak oyunculara sunulan oyunlar ve özellikleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

Killing Florr 2

Killing Florr 2, oyunu ücretsiz oyunlar içinde en dikkat çekenler arasında yer almaktadır. 2016 yılı yapımı olan bu oyun bir zombi oyunu olmaktadır. Fakat zombi oyunu olsa dahi 6’lı ya da 12’li takımlar halinde zombiler ile mücadele edilmektedir.

The Escapists 2

The Escapists 2, Oyun ünlü TV yıldızı Prison Break ile oldukça benzer bir hikayesi bulunmaktadır. Oyun genel anlamda dünyanın en tehlike hapishanelerinden kaçmaya çalışmaktasınız.

Lifeless Planet

Lifeless Planet, Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak sunulan üçüncü oyun ise Lifeless Planet olmaktadır. Oyun bir bilim kurgu oyunu olmaktadır. Bu oyun içinde dünyadan çok uzakta bulunan bir kasabada astronot olarak oldukça farklı maceralar yaşayabilirsiniz.

Epic Games Store’dan Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir?

Epic Games Store’dan Ücretsiz Oyun Nasıl İndirilir? Epic Games Store’dan ücretsiz olan oyunları kütüphanenize 16 Temmuz saat, 18.00’e kadar ekleyebilir ve Epic Games Launcher aracılığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 Temmuz Ayında Ücretsiz Olan Xbox Oyunları Hangileri?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.