Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 En Avantajlı BİMcell Tarifeleri Nelerdir?


06.05.2021
1.723
2021 En Avantajlı BİMcell Tarifeleri Nelerdir?

2021 En Avantajlı BİMcell Tarifeleri Nelerdir? İlk olarak hayatımıza BİM market olarak girmiştir. Diğer marketlere göre fiyat avantajı ve kaliteli ürünler satmasından dolayıdır ki, şuan bulunduğumuz gün neredeyse 50 metre ara ile BİM market karşımıza çıkmaktadır. BİM hayatımızda sadece market ve market ürünlerinden ziyade artık telefonlarımızda da BimCell olarak da yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. BİM market olarak nasıl ki kaliteden ödün vermeden kısa sürede aranan market haline geldi ise BİMcell olarak da aynı şekilde çok kısa zaman zarfında aranan ve kaliteli bir operatör olmayı başarmıştır.

BİMcell kaliteden ödün vermeyen bir operatör olarak en çok aranan operatör listesinde adını en üst seviyelere taşımayı başarmıştır. BİMcell olarak hem kaliteli bir operatör hem de kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz bir market olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

BİMcell operatörünün diğer operatörlere göre farklı olan yanı ise sadece BİM marketlerden başvuru yapılabilmesidir. BİM marketlerden başvuru yapılarak satın alma işlemi de BİM market üzerinden yapılmaktadır. Tarifelerinin ücretleri peşin ödenerek satın alındığından dolayı faturalı tarifeleri mevcut değildir. Sadece faturasız tarifeleri mevcut durumdadır.

Kendinize Neden BİMcell’e geçmeliyim gibi bir soru sorarsanız cevabı gayet nettir.

Çünkü iletişim kalitenizden ödün vermeden, bugüne kadar ödediğinizden çok daha uygun fiyata konuşabileceksiniz.

BİMcell’in kapsama alanı nasıl?

BİMcell Türkiye’de %98’i aşan nüfus kapsama oranı ile kesintisiz iletişim sağlamaktadır.

2021 en avantajlı BİMcell Tarifeleri nelerdir? Yazımızda hepsini tek tek bulabilirsiniz. BİMcell olarak tarifeleri nelerdir? İçerikleri nelerdir? Yazımızda hepsini bulabileceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz için hepsini bu yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

2021 En Avantajlı BİMcell Tarifeleri Nelerdir?

Konuşma

 • Her yöne aramanın 6 saniyesi 0,020 TL’dir !
 • Yükleme yapsanız da yapmasanız da aynı fiyata konuşabilir, sadece konuştuğunuz saniye kadar ödersiniz.

Mesajlaşma

 • Yurt içinde her yöne 30 kuruşa kısa mesaj gönderebilirsiniz.

 İnternet

 • Standart internet kullanımınız megabyte başına 50 Kuruştur.

2021 En Avantajlı BİMcell Karma Paketler

Çok avantajlı BİMcell paketlerinden ihtiyacınıza en uygun paketi seçin, doya doya konuşmanın ve internetin keyfini çıkarın.

BİMcell Karma Paketler

BİMcell Dost S 4 B Paketi – 23TL

 • Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
 • Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
 • Yurt İçi Her Yöne 4 GB İnternet

BİMcell Dost M 5GB Paketi – 28TL

 • Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
 • Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
 • Yurt İçi Her Yöne 8 GB İnternet

BİMcell Dost L 12GB Paketi – 32TL

 • Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
 • Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
 • Yurt İçi Her Yöne 12 GB İnternet

BİMcell Dost XL 20GB Paketi – 42TL

 • Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
 • Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
 • Yurt İçi Her Yöne 20 GB İnternet

Paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

Size en uygun BİMcell paketini satın almak için talebinizi sms ile gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketim otomatik olarak yenilenir mi?

Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 0,020 TL olarak, SMS gönderimi 30 KR/SMS olarak ve cepten internet kullanımı 50 KR/MB olarak ücretlendirilir.

BİMcell Konuşma Paketleri

Paket Süresi

Pket İçeriği              Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?

 

Aylık

250 DK

14TL

250DK yazıp 4551’e gönderin

 

 

500 DK

16TL

500DK yazıp 4551’e gönderin

 

     

*120#’yi tuşlayıp Ses Paketleri’ni seçin

 

               

 • BİMcell ile ihtiyacınıza uygun konuşma paketini anında alıp, cep telefonunuz ile ekonomik şekilde her yöne konuşmaya başlayabilirsiniz.
 • Aylık sadece 14TL’ye her yöne 250 dakika, 16TL’ye her yöne 500 dakika paketi satın alabilirsiniz
 • Üstelik paketinizi ayda en fazla 1 kere kullanma koşulu da yok, paketiniz bittikçe otomatik yenilenir.

BİMcell İnternet Paketleri

Paket Süresi

Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?

 

1 GB

11TL

1GB yazıp 4551’e gönderin

 

2 GB

18TL

2GB yazıp 4551’e gönderin

 

5 GB

26TL

Bimcell 5GB yazıp 4551’e gönderin

10 GB

36TL

Bimcell 10GB yazıp 4551’e gönderin

 

*120#’yi tuşlayıp İnternet Paketleri’ni seçin

 

 

 • BİMcell ile ihtiyacınıza uygun internet paketini anında alıp cep telefonunuzda internet en ekonomik şekilde bağlanabilirsiniz.
 • Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.
 • İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

 BİMcell SMS ve MMS Paketleri

BİMcell SMS Paketleri

Paket Süresi

Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık 1000 SMS 5TL

1000SMS yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp SMS Paketleri‘ni seçin

 • Aylık sadece 5 TL‘ye 1000 SMSpaketi satın alabilirsiniz
 • Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz. İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.
 • SMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?
 • Her yöne 1000 SMS için 1000SMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
  SMS paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı (5 TL) kadar bakiye bulunması yeterlidir.
 • SMS paketim otomatik olarak yenilenir mi?
 • Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa SMS gönderimleri 10 kuruş ile ücretlendirilir.

BİMcell MMS Paketleri

Paket Süresi

Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık 50 MMS 3TL

50MMS yazıp 4551‘e gönderin

 • Aylık sadece 3 TL’ye yurt içi her yöne 50 MMSpaketini satın alabilirsiniz.
  Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz. İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.
 • MMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?
  Her yöne 50 MMS paketi için 50MMS yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. MMS paketini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı (3 TL) kadar bakiye bulunması yeterlidir.
 • MMS paketim otomatik olarak yenilenir mi?
  Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa MMS gönderimleri 115 kuruş ile ücretlendirilir.

BİMcell Kampanyaları Nelerdir?

Paket Süresi

Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık 300 Dakika

300 SMS

9GB

Hediye!

Hattınız aktif olduktan 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

 • Bimcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gun boyunca kullanabileceginiz yurt ici her yone 300 dakika, 300 SMS ve 9 GBcepten internet firsati! Hattınız aktif olduktan 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

BİMcell Yeni Hat Satış Kampanyası Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • BİMcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde BİMcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım sms’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 300 dakika konuşma, yurt içi her yöne 300 SMS ve yurt içi 9 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
 • Abone yeni hat alarak ve kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. (Yeni hat aldıktan 30 gün içerisinde sms atılmalıdır.)
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.
 • Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kapsamındaki 300 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.