Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası


26.12.2020
361
Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası

Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası kapsamında, Eminevim kayıt yaptıran müşterilerinden bir tanesine ev hediye edecektir. Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş kampanya kapsamında çekişişe katılmak için 31.01.2021 tarihine kadar Eminevim konut ya da araç sistemlerine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Sistem üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, sözleşmenizi aktifleştirmeniz gerekmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında Eminevim sistemine müşteri yönlendiren, arkadaşına tavsiye eden ve sözleşme aktive eden her arkadaşı için ilave olarak 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Tavsiye de bulunarak ilave çekiliş hakkı kazanabilmek için ilk olarak sözleşmenizi aktifleştirmeniz gerekmektedir. Tavsiye ettiğiniz kişiler de sisteme üye olur ise onlar da ayrıca çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında 31.01.2021 tarihine kadar Eminevim sistemine kayıt yaptıran müşterilerden bir tanesine ev hediye edilecektir. Kampanya kapsamında Eminevim konut ya da araç sistemine kayıt yaptırarak sistem üzerinden kaydını aktifleştiren herkese çekilişe katılım hakkı tanınacaktır. Ayrıca sisteme kayıt yaptırarak arkadaş tavsiye ederek yönlendirme yapana ekstra olarak 1 çekiliş hakkı daha verilecektir. Düzenlenen kampanya kapsamında gerçekleştirilecek olan çekiliş 05.03.2021 tarihinde yapılacaktır. Düzenlenen kampanya ve çekiliş işleminin ardından kazanılacak olan hediye ev aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Kişi Eminevim Çekilişinde İstanbul Kurtköy’de Daire Kazanacaktır

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası, Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanya Detayları

 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası, Emin Otomotiv ile Org. Paz. San. Ve Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi tarafından 29.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası, 01.10.2020 – 31.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasına katılmak için 31.01.2021 tarihine kadar Eminevim konut ya da araç sistemlerine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Sistem üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra, sözleşmenizi aktifleştirmeniz gerekmektedir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası kapsamında, sisteme kayıt yaptırarak arkadaş tavsiye ederek yönlendirme yapana ekstra olarak 1 çekiliş hakkı daha verilecektir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında, yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 05.03.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek olan çekiliş sonrasında 1 kişi Eminevim Çekilişinde İstanbul Kurtköy’de Daire Kazanacaktır. Evin perakende satış bedeli 520.000TL olmaktadır.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında, yapılan çekilişte hediye kazanan talihli 09.03.2021 tarihinde Yeni Akit Gazetesi’nde duyurulacaktır.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında, çekilişe katılacak olan sözleşmelerin 28.02.2021 tarihini itibarı ile yürürlükte olması ve sözleşmesinin aktifleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında, sözleşmesini aktif hale getiren kişilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası bireysel katılımcılara yönelik düzenlenmiş bulunmaktadır.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında, yapılan yönlendirmenin geçerli olabilmesi için yönlendirilen kişinin daha önce Eminevim kartı ve görüşmesi var ise en son görüşme kampanya dönemi içerisinde, yönlendirilen tarihten 90 gün önce yapılması gerekmektedir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılım ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasında hizmet bedeli içerisinde bulunan KDV ve ÖTV gibi vergiler dışında kalan vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Migros Ülker Atıştırmalık Samsung Galaxy Z Flip Çekiliş Kampanyası

Büyük Vestel, BMW Çekiliş Kampanyası

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.