Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Elektrik Faturaları Artık Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek


30.11.2020
261
Elektrik Faturaları Artık Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek

Elektrik Faturaları Artık Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek, Turkcell’den aboneleri için yepyeni bir kampanya ile abonelerinin yanında olduğunu gösteriyor. Öyle ki Turkcell abonelerinin her türlü işlemlerinde yanında olduğunu belirten yepyeni bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Bu kampanya kapsamında Turkcell aboneleri elektrik faturalarını artık kendilerine en yakın Turkcell Mağazalarından ödeyebileceklerdir. Turkcell, aboneleri için mağazalar üzerinden tanımladığı yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor, bu yani işlem sayesinde aboneler zamandan tasarruf edecekler. Elektrik faturalarını da Turkcell mağazalarından ödeyerek kendilerine zaman ayıracaklar.

Turkcell abonelerinin elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarını geciktirmeden kolayca ödemek için yepyeni bir yöntem hazırlamış bulunuyor. Öyle ki Turkcell aboneleri, Turkcell mağazalarından faturalarını ödeme hakkı sağlanmış durumda. Bu kampanya sayesinde artık uzun kuyruklarda beklemeye son veriyoruz. Turkcell mağazalarına gelerek hiç sıra beklemeden fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalarımı Turkcell Mağazalarından Nasıl Ödeyebilirim?

Faturalarımı Turkcell Mağazalarından Nasıl Ödeyebilirim? Turkcell abonelerinin faturalarını Turkcell mağazalarından rahatlıkla gerçekleştirebilmesi için Paycell kullanması gerekmektedir. Paycell üzerinden gerçekleştirilen Elektrik Faturası ödemesinde Turkcell abonelerinin 100TL ve üzeri fatura ödemelerinde 10TL hatlarına iade edilmektedir. Elektrik faturalarını Turkcell mağazalarından ödemek isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümüne FATURA yazıp 2255’e SMS göndermesi gerekmektedir. Böylece Turkcell aboneleri kampanyaya katılmış olacaklardır.

2020 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Yapana 1 GB İnternet Hediye

Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Yapana 1 GB İnternet Hediye, Turkcell elektrik faturası ve diğer faturalar il ilgili olarak düzenlediği kampanya doğrultusunda, Turkcell abonelerine bir de Bedava İnternet hakkı da hediye etmiş bulunuyor. Turkcell aboneleri, Turkcell mağazalarından yapacakları elektrik faturası ödemelerine ödeme işleminin tamamlanmasının ardından Bedava 1 GB İnternet hediye ediyor. Turkcell abonelerinin Hediye 1 GB İnternet kazanmak için ilk olarak telefonların mesaj bölümünden KATIL FATURA yazarak 5955’e SMS göndermesi gerekmektedir. Yapılan SMS ile başvurunun ardından da aboneler Turkcell mağazalarından yapacakları ilk elektrik fatura ödemesine Bedava 1 GB İnternet kazanacaklardır.

Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanya Detayları

  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyası tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin ödeme işlemlerini Paycell üzerinden yapmaları gerekmektedir.
  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyasında, Turkcell abonesi en yakın Turkcell mağazasında giderek elektrik faturalarını Paycell kullanarak ödeme işlemini yapabileceklerdir.
  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyasında elektrik fatura ödemesini Turkcell mağazalarından gerçekleştiren abonelere, 100TL ve üzeri fatura ödemelerine 10TL tutarındaki kısmı abonelere iade edilecektir.
  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyasında SMS ile başvuruda bulunan sonra da ilk ödeme işleminin Turkcell Mağazalarını kullanarak gerçekleştiren abonelere yönelik Bedava 1 GB İnternet kullanımı hediye edilecektir.
  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyasında verilen 1 GB İnternet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
  • Elektrik Faturasını Turkcell Mağazalarından Ödeme Kampanyasında Turkcell kampanyayı durdurma, iptal etme gibi hakları saklı bulunmaktadır.

Turkcell / Faturasız Çerez Günlük 6 GB İnternet Paketi – 10TL

Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası – 84,90TL

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil Ödemeye 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

2020 Turkcell Online Fatura Ödeme

2020 En Avantajlı Turkcell Tarifeleri Nelerdir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.