Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası


03.12.2020
290
Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası

Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 20 Aralık 2020 tarihine kadar cep telefonunuza Deniz’den Toprağa uygulamasını indirerek giriş yapmak yeterli olacaktır. Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına katılmak için 20 Aralık 2020 tarihine kadar Deniz’den Toprağa uygulamasını indirmeniz ve sisteme giriş yapmak yeterli olmaktadır. Ayrıca çekilişe katılmak için Denizbank müşterisi olma şartı da aranmamaktadır. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından da hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 5 Adet; Samsung Galaxy S10e Cep Telefonu

Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyaya katılmak için belirtilen tarihe kadar Deniz,den Toprağa uygulamasını indirmeniz ve sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır. Kampanyanın belirtilen tarihleri arasında Deniz’den Toprağa Mobil tarım uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapan katılımcılar için 2 adet çekiliş hakkı verilecektir. Uygulama içerisinde bulunan Mühendise soru sorma işlemi gerçekleştirene her soru için 3 adet çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca uygulama içerisinde kullanıcıların mevcut olan tarla bilgilerini girilmesi durumunda ise 3 çekiliş hakkı verilecektir. Düzenlenen kampanya kapsamında, kampanyaya katılım toplam olarak 20 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.

Maximum Karta Özel İnternet Alışverişine 300TL MaxiPuan Hediye Kampanyası hhakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Denizbank Samsung S10e Çekilişi Kampanya Detayları

 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası, Denizbank A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 06.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası, 20.11.2020 – 20.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına katılmak için Deniz,den Toprağa uygulamasını indirmeniz ve sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına katılım sağlayan Deniz’den Toprağa Mobil tarım uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapan katılımcılar için 2 adet çekiliş hakkı verilecektir. Uygulama içerisinde bulunan Mühendise soru sorma işlemi gerçekleştirene her soru için 3 adet çekiliş hakkı verilecektir. Ayrıca uygulama içerisinde kullanıcıların mevcut olan tarla bilgilerini girilmesi durumunda ise 3 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına katılım toplam olarak 20 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına katılım için Denizbank müşterisi olma şartı da aranmamaktadır.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 25.12.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünlerden 5 kişi Samsung S10e 128 GB Cep telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 6.599TL olmaktadır.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye kazanan talihliler 29.12.2020 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasında Appstore, Google Play marketinden Denizbank’a ait olan Deniz’den Toprağa uygulamasını indirmek ücretsiz olmaktadır.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları

Qumpara BP Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.