Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Coca Cola’dan Herkese 200ml Cola Hediye!


13.08.2020
401
Coca Cola’dan Herkese 200ml Cola Hediye!

Coca Cola’dan Herkese 200ml Cola Hediye! 2020 yılı için Coca Cola Aç Kendini Hayata sloganı ile birlikte, 1,5 milyon adet Coca Cola içecek dağıtıyor. Dünya çapında oldukça ünlü bir marka olan Coca Cola yeni projesini Aç Kendini Hayata, olarak 1,5 milyon kişiye kutu Coca Cola içecek dağıtıyor. Coca Cola’nın online platformu olan “Daha Daha” uygulaması üzerinden katılmanın mümkün oldu kampanyaya katılım sağlayan ilk 1 milyon kişi için Coca Cola Orjinal Tat 200ml kutu, Coca Cola Şekersiz 200ml kutu ürünlerinden birini kazanıyor. Coca Cola 200ml orjinal içeceklerini başvuruda bulunan tüm katılımcılar ücretsiz olarak satış noktalarından temin edebileceklerdir. Coca Cola 200ml hediye içecek için katılım işlemi sadece mobil üzerinden olmamakla birlikte, Daha Daha web sayfası üzerinden de katılım sağlamak mümkün olmaktadır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Coca Cola Bedava 200ml İçecek Kampanya Detayları!

Coca Cola Bedava 200ml İçecek Kampanya Detayları! Cola Cola’nın sunduğu hediye kola kampanyasından faydalanmak için aşağıdaki şartları sağlamaları gerekmektedir.

  • Kampanya bir çekiliş değildir, ilk katılım sağlayan 1 milyon kişi hediyeden faydalanabileceklerdir.
  • Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. Ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılım süreleri 19 Haziran 2020 ile 31 Ağustos 2020 tarihleri aralığında olmaktadır.
  • Kampanya katılım için Daha Daha mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden kaydolmak gereklidir.
  • Kayıt olunması halinde kendilerine özel oluşturulacak QR kodu ile yönlendirilecekleri satış noktalarından, kare kodu okutarak ücretsiz Coca Cola 200ml kutu hediyelerini alabilirler.
  • Toplam hediye miktarı 1 milyon olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Bu yüzden katılım sağlayan ilk 1 milyon kimseye hediye kola verilecektir.
  • 1 milyon rakamı tüm Türkiye geneli için geçerli olmaktadır.
  • Hediye kola içeceğini alabilmek için Daha Daha uygulaması üzerinden ya da web sitesi üzerinden sorulacak olan sorulara doğru olarak cevap verilmesi gerekmektedir. Eksik ya da tutarsız olarak cevap verenler kampanyadan faydalanamayacaklardır.
  • Katılım sağlayanların üyelik girişlerini yaparak sorulara yanıt vermelerinin ardından kazandıkları kutu kola için verilen QR kodu ile Türkiye sınırları içinde anlaşmalı satış noktalarından hediye ürünlerini alabilirler. Belirtilen satış noktaları dışında hediye ürünü almak mümkün olmamaktadır.
  • Düzenlenen kampanyanın amacı küresel salgın olan korona virüsü nedeni ile günlük hayata dönüşe katkı sağlamak, tüketiciye fayda yaratma ve satış noktalarının da desteklenmesi olmaktadır.
  • Bulunduğunuz bölgedepromosyona hangi satış noktalarının katıldığına ilişkin bilgileri DahaDaha mobil uygulaması veya www.dahadaha.com web sitesi ile 0850 201 30 40 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.