Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
343
Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından Jeep Compass kazanma şansını yakalamak için 7 Mart 2021 tarihine kadar Ankara ilimizde bulunan Cepa AVM içerisinde yer alan mağazalardan 200TL ve katlarında alış veriş yapmanız yeterli olmaktadır. Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 7 Mart 2021 tarihine kadar Ankara ilimizde bulunan Cepa AVM’den aynı gün içerisinde toplamda 200TL ve katları şeklinde alışveriş yapmak yeterli olmaktadır. Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Jeep Compass

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen kampanya tarihlerinde Türkiye Ankara ilimizde bulunmakta olan Cepa Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 200TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Cepa AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 200TL tutarındaki her alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Cepa AVM içerisinden yapılan 200TL değerindeki alış verişin ardından AVM içinde yer alan danışma standı ya da cepadakazan.com internet sitesinden kayıt olan CEPAKART üyesi herkes çekilişe katılım gerçekleştirebilecektir. Cepa AVM’den CEPAKART üyesi olan herkes aynı gün içerisinde yaptıkları 200TL ve katlarında alışverişin ardından elektronik veri giriş bankolarından fiş ya da faturalarını onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası ad, soyad, doğum tarihi sabit ya da gsm no, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cepa AVM Jeep Compass Çekilişi Kampanya Detayları

 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası, Cepa Celebcioğlu Proje Yönetimi A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 30.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası, 07.11.2020 – 07.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına katılmak için Türkiye Ankara ilimizde bulunmakta olan Cepa Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 200TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında Cepa AVM içerisinde yer alan mağazalardan aynı gün içinde 200TL tutarındaki her alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında Cepa AVM içerisinden yapılan 200TL değerindeki alış verişin ardından AVM içinde yer alan danışma standı ya da cepadakazan.com internet sitesinden kayıt olan CEPAKART üyesi herkes çekilişe katılım gerçekleştirebilecektir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında, Cepa AVM’den CEPAKART üyesi olan herkes aynı gün içerisinde yaptıkları 200TL ve katlarında alışverişin ardından elektronik veri giriş bankolarından fiş ya da faturalarını onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası ad, soyad, doğum tarihi sabit ya da gsm no, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 20.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişte 1 kişi Jeep Compass araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 414.950TL olmaktadır.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler ise 22.03.2021 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına sadece CEPAKART üyesi olan kimseler katılım yapabileceklerdir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında, Ad, Soyad bilgisi eksik ya da kayıtlı olmayan CEPAKART sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına katılımcılar tarafından verilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı talihlinin sorumluluğunda olmaktadır.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında yapılan alışverişlere ait faturaların ilgili CEPAKART üyesi adına düzenlemiş olması şart olmaktadır.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasında ikramiye tesliminde fiş, fatura, alındı belgesi, makbuz ve bilgisayar çıktılarının ibrazı zorunlu olmaktadır.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Trendyol Mercedes Çekiliş Kampanyası

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.