Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?


18.05.2021
253
Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Cep telefonunuz açık olduğu halde kapalı göstermek için yapabileceğiniz işlemler oldukça basit birkaç kodlama yönteminden öteye gitmemektedir. Öyle ki cep telefonunuz açıkken kapalı gösteren kodlama işlemleri mevcut olmaktadır. Fakat bazı durumlarda kod kullanma yöntemi sıkıntılar oluşturabilmektedir. Bu sebepten ötürü kod kullanmadan ya da telefonunuza okutmadan önce telefonunuzun uyumu araştırılması gerekmektedir. Cep telefonunuzda kullandığınız operatörünün kabul etmediği kodlar mevcut ise kullanıcılar tarafından bu kodların telefonlarına girilmemesi gerekmektedir. Telefonlarınızda herhangi bir kod uygulaması girebilmek için ilk olarak telefonlarınızın arama kısmı açılması gerekmektedir. Telefonlarınızın arama kısmının açılmasının ardından da tuşlama yöntemi ile belirtilen kodların girilmesi gerekmektedir.

Vodafone Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Vodafone Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Vodafone abonelerinin telefon açıkken kapalı gösterme yöntemleri en çok merak edilen uygulamalar arasında olmaktadır. Vodafone aboneleri için açıkken kapalı gösterme yöntemlerinde herhangi özel bir durum mevcut olmamaktadır. Vodafone aboneleri telefon açıkken kapalı gösterme yöntemleri de aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Vodafone açıkken kapalı göstermek için #35*0000# kodunu girmeniz gereklidir.
  • Vodafone aboneleri tarafından yukarıda belirtilen kod kabul edilmiyor ise **21*029200177# kodunu da giriş yapabilirler.
  • Vodafone aboneleri tarafından girilen ilk kodu iptal etmek için *35#0000# kodunun kullanılması gerekmektedir.
  • Vodafone abonelerinin cihazlarının ikinci kodu kabul etmesi durumunda da ikinci kodu iptal etmek için #21# kodunu kullanmaları gereklidir.

Cep Telefonu IMEI Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Turkcell Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Turkcell operatör kullanıcıları için telefonları açık iken kapalı gösterme yöntemlerinden bir tanesi numara yönlendirme işlemi olmaktadır. Turkcell operatörlerinde numara yönlendirme işlemi için sizi arayan ve rahatsız eden numarayı farklı bir numaraya yönlendirme işlemi yaparak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell operatörleri bu yönlendirme işlemini gerçekleştirerek kendilerini rahatsız etmemelerini sağlayabileceklerdir. Aşağıda belirtilen yöntemler ile Turkcell aboneleri, gelen aramaları başka bir numaraya yönlendirerek telefon açıkken kapalı gösterme yöntemini uygulamış olacaklardır. Turkcell operatör kullanıcıları numara yönlendirme işlemini aşağıda belirtilen adımları takip ederek gerçekleştirebileceklerdir.

  • Turkcell resmi internet sitesine şifre ile giriş yapılarak buradan hesap bölümüne giriş yapılır.
  • Daha sonra çağrı ayarları kısmından da ulaşılabilirlik sekmesinin altında bulunan arama yönlendirme kısmına, yönlendirme yapılacak numara girilmelidir.

Türk Telekom Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Türk Telekom aboneleri diğer operatör aboneleri gibi telefon açıkken kapalı gösterme işlemi nasıl gerçekleştirilebilir? En çok aranan ve uygulanan yöntemleri araştırmaktadırlar. Türk Telekom abonelerinin en çok kullandıkları ve en çok etkin olarak uyguladıkları yöntem ise kod yöntemi olmaktadır. Türk Telekom aboneleri cep telefonlarında #35*0000# kodunu girerek bu işlemi gerçekleştirebileceklerdir.

Türk Telekom Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır? Türk Telekom abonelerinin cihazlarını kapalı gösterme yöntemlerinden bir diğeri de numara yönlendirme işlemi olmaktadır. Türk Telekom aboneleri müşteri hizmetlerini ya da Türk Telekom uygulaması üzerinden numara yönlendirme ile ilgili bilgi alarak gerekli yönlendirmeyi gerçekleştirebileceklerdir. Türk Telekom aboneleri için belirtilen telefon açıkken kapalı gösterme yöntemleri oldukça güvenilir yöntemler olmaktadır.

Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Programı Var mı?

Telefon Açıkken Kapalı Gösterme Programı Var mı? Telefonlar açıkken kapalı gösterme yöntemlerinden bir tanesi program uygulaması olmaktadır. Cihazlarda program yöntemi uygulama yöntemine benzerlik göstermektedir. Telefon üzerinde de, telefon açıkken kapalı gösteren program bulunmamaktadır. Herhangi bir programın bulunmamasının en önemli nedeni, program yerine uygulama işlemlerinin bulunmasıdır. Bu kapsamda uygulamalar programların yerini almış ve kullanıcılarına daha güvenli bir işlem sağlayabilmektedirler. Aboneler de telefonları açıkken kapalı gösteren uygulamalar ile güvenli bir şekilde telefonlarını açık iken kapalı gösterebilirler. Kod yöntemlerinin kullanıldığı operatörlerde uygulamaya ya da programlara gereksinim bulunmamaktadır.

Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir?

Türk Telekom e – dergi Aboneliği

Morpa Kampüs Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Zoom Uzaktan Eğitim İnternet Paketi Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.