Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyası


02.01.2021
238
Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyası

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyası, Çek Kazan Watsons kampanyası kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 3 Şubat 2021 tarihine kadar Watsons Mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden 100TL ve katlarında belirtilen ürünlerden satın alınması gerekmektedir. Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyasına katılmak için 3 Şubat 2021 tarihine kadar Türkiye genelinde Watsons mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden 100TL ve katlarında Korean Beauty ürünlerinden satın alması gerekmektedir. Watsons mağazalarından ya da watsons.com internet adresi üzerinden yapılan alış veriş işleminin ardından, alışveriş fişi ya da faturanın fotoğrafını çekerek Çek Kazan uygulamasına yüklemek gerekmektedir. Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediye ürün grubu aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 70 Adet; K-Beauty Hediye Kutusu

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyada belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde yer alan Watsons Mağazaları ya da watsons.com internet adresinden, Watsons’a özel olarak üretilen Korean Beauty ürünlerinden 100TL ve katları şeklinde satın almak gerekmektedir. Yapılan alışveriş birlikte ya da tek tek olarak en az 100TL ve katlarında olmaktadır. Kampanya kapsamında her 100TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alış veriş işleminin ardından İOS ve Android sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirdikleri Çek Kazan uygulamasına girip ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olunması gerekmektedir. Gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından Watsons Kampanya adını seçmeleri gereklidir. Kampanya adının seçilmesinin ardından fiş – fatura fotoğrafının yükleyen tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanya Detayları

 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyası, A.S. Watson Güzellik ve Bakım Ürün. Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 29.12.020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyası, 01.01.2021 – 03.02.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyası Türkiye genelinde yer alan Watsons Mağazaları ya da watsons.com internet adresinden, Watsons’a özel olarak üretilen Korean Beauty ürünlerinden 100TL ve katları şeklinde satın almak gerekmektedir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında yapılan alışveriş birlikte ya da tek tek olarak en az 100TL ve katlarında olmaktadır.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında her 100TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında yapılan alış veriş işleminin ardından İOS ve Android sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirdikleri Çek Kazan uygulamasına girip ad, soyad, adres, telefon ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olunması gerekmektedir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında gerçekleştirilen üyelik işleminin ardından Watsons Kampanya adını seçmeleri gereklidir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında, kampanya adının seçilmesinin ardından fiş – fatura fotoğrafının yükleyen tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında tüm katılımcılar için otomatik ayrıştırma, fiş – fatura kontrollerinin yapılmasının ardından yapılan başarısız ya da başarılı katılımlar için tüketiciye sistem üzerinden bilgi verilecektir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında kazanılan hediye nakde çevrilemez başkasına devredilemez.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemi 18.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 70 kişi K-Beauty Hediye Kutusu kazanacaktır. Ürün perakende satış değeri 300TL olmaktadır.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında hediye kazanan talihliler 23.02.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasında hediye kazanan talihli talep edilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmek zorundadır. Eksik belge teslim edilmesi durumunda kişi ikramiyesini alamaz.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Çek Kazan Watsons Çekilişi Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 2020 Çekiliş Kampanyası

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası

Galatasaray Nesine.com Çekiliş Kampanyası

Siirt Park AVM Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Getir Calve Çekiliş Kampanyası

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası

Tıkla Gelsin Burger King PlayStation 5 Çekiliş Kampanyası

Tecno Mobil Seat Çekiliş Kampanyası

Fenerbahçe Nesine.com Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.