Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası


23.12.2020
319
Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 6 Aralık 2020 tarihine kadar Eve Mağazalarından 10TL ve katları şeklinde Unilever ürünleri satın alınması gerekmektedir. Çek Kazan Unilever Çekiliş kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 6 Aralık 2020 tarihine kadar Eve Mağazaları’ndan 10TL ve katlarında Unilever ürünlerinden satın alması gerekmektedir. Eve Mağazaları’ndan yapılan 10TL ve katları şeklinde Unilever ürün alış verişinin ardından, yapılan alış verişin fiş, fatura ya da e-arşiv faturasının fotoğrafını çekerek, Çek Kazan uygulamasına göndermek yeterli olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 3 Adet; İPhone 11
 • 5 Adet; İPad Wifi 32 GB
 • 10 Adet; Apple AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde yer alan tüm Eve Mağazaları’ndan ve eveshop.com.tr adresinden Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş.’ye ait olan tüm ürünlerden tek seferde 10TL ve katları şeklinde almak yeterli olmaktadır. Eve Mağazaları ve eveshop.com.tr internet adresi üzerinden yapılan her 10TL Unilever ürünü alışverişine 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alışveriş işleminin ardından İOS ve Android sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirmiş oldukları Çek Kazan uygulamasına girerek ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Unilever –Eve kampanya adını seçmeniz gerekmektedir. Yaptığınız alışverişin fiş, fatura ya da e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir. Yapılan yükleme işleminin ardından, yükleyen tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Çek Kazan Unilever Çekilişi Kampanya Detayları

 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası, Unilever San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 21.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası, 09.11.2020 – 06.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası kapsamında Türkiye genelinde bulunan Eve Mağazalarından yapılacak olan 10TL ve katlarında yapılacak Unilever ürünleri alış verişi yapılması gerekmektedir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası kapsamında her 10TL tutarında yapılacak olan alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası, Yapılan alışveriş işleminin ardından İOS ve Android sistemli akıllı telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirmiş oldukları Çek Kazan uygulamasına girerek ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Unilever –Eve kampanya adını seçmeniz gerekmektedir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında yaptığınız alışverişin fiş, fatura ya da e-arşiv faturasının tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir. Yapılan yükleme işleminin ardından, yükleyen tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında katılımcılarda, fiş, fatura no ve tarih ad, soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgiler eksik kalsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 18.12.2020 tarihinde olmaktadır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş sonrasında 3 kişi İPhone 11 akıllı telefon kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş sonrasında 5 kişi İPad Wİfi 32 GB kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.199TL olmaktadır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş sonrasında 10 kişi Apple AirPods ve kablosuz Şarj Kutusu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.299TL olmaktadır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş ile hediye kazanan talihliler 23.12.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında ikramiye kazanan talihliler, taraflarından talep edilen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmek zorundadır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan kişilere hediye ürün son teslim tarihi 31.01.2021 olmaktadır.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

Trendyol Mercedes Çekiliş Kampanyası

2020 Vitra Hediye Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.