Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Casper Via X20 Premium Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


23.09.2020
437
Casper Via X20 Premium Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Casper Via X20 Premium Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı cep telefonların en çok aranan özelliklerinden bir tanesi olan ekran görüntüsü alma işlemi her geçen gün daha çok talep görmeye devam ediyor. Bu kapsamda satın alınan her yeni akıllı telefonlarda en çok sorgulama yapılan özelliklerin başında da yer almayı başaran ekran görüntüsü alma işlemi cihazlardan cihazlara farklılıklar gösterebilmektedir. Casper Via X20 Premium piyasada henüz adı duyulmasına karşın, cihaz üzerinde aranan özelliklerin başında yine ekran görüntüsü alma işlemi yer almaktadır. Casper Via X20 Premium cep telefonlarında ekran görüntüsü nasıl alınır ve nereye kayıt edilir gibi bilgileri sizler için yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

Gelişen ve gelişmekte olan akıllı telefon piyasasında akıllı cihazlar ile birlikte bilgileri kayıt altına almak daha da kolaylaşmış durumda olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak için Casper Via X20 Premium akıllı telefonlara herhangi bir uygulama ya da program indirmenize yan yükleme yapmanıza gerek olmamaktadır. Bilgileri kayıt altına alabilmek için telefonunuzun ekran görüntüsünü almak, diğer adı ile de ss / screenshot yani yakalamak fazlası ile yeterli olmaktadır. Casper Via X20 Premium model cihazlarda ekran görüntüsü almak için yapılası gerekenler aşağıda belirtilmektedir.

Casper Via X20 Premium Cep Telefonunda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Casper Via X20 Premium Cep Telefonunda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Casper Via X20 Premium model cihazlarda, diğer Casper modellerinde olduğu gibi ekran görüntüsü alabilmek oldukça kolay olmaktadır. Casper Via X20 Premium model cep telefonlarında ekran görüntüsünü almak için hangi yöntemler kullanılıyor yazımızda yer vermiş bulunuyoruz. Ekran görüntüsü almak için yer alan yöntem aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

Casper Via X20 Premium’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

  • Cep telefonunuzda ekranı almak istediğiniz ekranı açın,
  • Telefonunuzun güç ve ses kısma ve açma düğmesine aynı anda birkaç saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır.
  • Ekranda ortaya çıkan animasyon görüntüsü ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı belirtir.
  • Aldığınız ekran görüntüsüne, cihazınızın galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.
  • Aldığınız ekran görüntüsüne dilediğiniz gibi paylaşabilir ve isterseniz dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

General Mobile GM5 Plus’ta Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG G8s ThinQ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.