Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


08.04.2020
506
Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, pek çok cihazda olduğu gibi Casper model akıllı telefonlarda da en çok kullanılan özellikler arasında yer almaktadır. Teknoloji çağında bulunarak teknolojiden faydalanmamak, teknolojinin gerisinde kalmamıza ve bulunduğumuz çağın dışına doğru gerilememize sebep olmaktadır. Günümüz tüm akıllı telefon modellerine ait bir şekilde ekran görüntüsünü alma yöntemleri mevcut olmaktadır. Hayatımıza girdikleri günden beri her geçen gün yeni bir özellik eklenen akıllı telefonların en çok kullanılan özelliklerinden sadece biri ekran görüntüsünü alma işlemi olmaktadır. En zor zamanda bir iki tuş işlemi ya da hareket işlemi ile oldukça basit olarak alabileceğiniz ekran görüntüsü alma işlemi her cihaz için biraz farklılıklar gösterebilmektedir. Her cihaz için farklı olsa da çalışma prensibi aynı şekilde çalışmamaktadır.

Casper Via S Serisi model cihazlar için ekran görüntüsü alma işlemi bu cihazlarda da mevcut olan bir özelliktir. Hiç kuşkusuzdur ki en çok kullanılan özelliği de olmaktadır. Casper Via S serisi cihazlarda sadece iki tuş yöntemi ile yapılan işlem oldukça basit bir şekilde yapılır ve denklaşör sesi geldiğinde işleminiz başarılı olmuş demektir. Casver Via S model cihazlar için ekran görüntüsü nasıl alınır hep birlikte göz atalım.

Casper Via S Tuş Yöntemiyle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Casper Via S Tuş Yöntemiyle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, sadece iki tuş kullanılarak yapılan bir işlem olmaktadır. Casper Via S model cihazlarda ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın, güç tuşuna ve ses kısma tuşuna aynı anda 1 ya da 2 saniye basılı tuttuğumuza işleminiz gerçekleşir. Telefondan gelecek denklaşör sesi bu işlemin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini göstermektedir. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın galerisinden ulaşabilir ve istediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.