Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Casper Via A4 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


21.10.2020
354
Casper Via A4 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A4 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Her akıllı telefonda olduğu gibi dönem dönem sıfırlama işlemleri cihazların yoğunluğuna göre kaçınılmaz olmaktadır. Öyle ki Casper Via A4 model cep telefonlarının zamanla ve kullanıma bağlı olarak ağırlaşma işlemleri söz konusu olmaktadır. Bu ve benzeri durumlarda akıllı telefonlar için sıfırlama işlemi kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda Casper Via A4 model cep telefonlarında cihazı eski hale getirebilmek adına sıfırlama işlemi yapılmaktadır. Cep telefonlarında sıfırlama işlemi nasıl ve ne şekilde yapılabilmekte yazımızda detaylı bir şekilde anlatmış bulunuyoruz.

Casper Via A4 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A4 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Casper Via A4 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Casper Via A4 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Casper Via A4 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedekleme işlemi yapmanız cihazda yer alan bilgileriniz için son derece önemlidir. Casper Via A4 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Casper Via A4 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Sistem menüsünün altında yer alan, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Telefonu Sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak her şeyi sil seçeneği ile sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Casper Via A4 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Casper Via A4 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cep Telefonlarında Fastboot Modu Nedir? Hangi Telefonla Nasıl Girilir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Casper Via A4 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A4 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Casper Via A4 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Casper Via A4 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün ise cihazınızı şarja takınız.
 • Casper Via A4 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Casper Via A4 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında Casper logosu gelene kadar basılı tutunuz.
 • Casper Via A4 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa güç tuşuna basınız.
 • Casper Via A4 model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Casper Via A4 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Casper Via A4 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Casper Via A4 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A81 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Marka Telefonlarda Uygulama Durduruldu Hatası Gelince Yapılması Gerekenler!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.