Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Casper Via A3 Plus Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


04.12.2020
267
Casper Via A3 Plus Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A3 Plus Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Diğer akıllı cep telefonlarında olduğu gibi Casper Via A3 Plus model cep telefonlarında da sıfırlanma işlemi bazı durumlarda kaçınılmaz olmaktadır. Casper Via A3 Plus Model cep telefonlarının kullanımlarının ağırlaştığı ve cihaza herhangi bir yükleme işleminin yapılamadığı durumlarda sıfırlama işlemi kaçınılmazlar arasında bulunuyor. Yazımızda Casper Via A3 Plus model cep telefonu nasıl ve hangi yöntemler ile sıfırlanır konusunda detaylar belirteceğiz.

Casper Via A3 Plus Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A3 Plus Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Casper Via A3 Plus model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile yazımızda belirtmiş bulunmaktayız.

 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi kesinlikle unutmayınız. Casper Via A3 Plus model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi kalmayacaktır.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Sistem menüsünün altında yer alan, Sıfırla bölümünü açınız,
 • Telefonu Sıfırla seçeneğine tıklayınız ve ekranda yer alan bilgileri okuyarak her şeyi sil seçeneği ile sıfırlama işlemini başlatınız.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Casper Via A3 Plus telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Model Telefonlarda Uygulama Durduruldu Hatası Gelince Nasıl Düzeltilir? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Casper Via A3 Plus Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A3 Plus Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Casper Via A3 Plus model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında Casper logosu gelene kadar basılı tutunuz.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa güç tuşuna basınız.
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızda Yes seçeneğine basın ve bir kere Güç tuşuna basın,
 • Casper Via A3 Plus model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Casper Via A3 Plus model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Casper Via A3 Plus model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21s Rehberi Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

General Mobile GM 8 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Marka Telefonlarda Uygulama Durduruldu Hatası Gelince Yapılması Gerekenler!

Asus ZenFone Go’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy A5 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Xiaomi Redmi Note 7 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

LG G4C Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Oppo Reno 3 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.