Cepyo | Tarifeler ve Paketler

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası


15.11.2020
301
CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 27 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde yer alan CarreforuSa Mağazaları’ndan en az 110TL ve katları şeklinde SMA Optiro 3 alınması gerekmektedir. CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasına katılmak için 27 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde bulunan CarrefourSa marketlerinden 110TL ve katları şeklinde SMA Optiro 3 ürünlerinden almak yeterli olmaktadır. Yapılacak olan çekiliş işlemini ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 10 Adet; Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için Türkiye genelinde yer alan CarrefourSa marketlerinden ve carrefoursa.com.tr internet adresinden ya da CarrefourSa Online Market uygulaması üzerinden 110TL ve katları şeklinde SMA Optiro 3 bebek mamasının alınması gerekmektedir. Yapılan her 110TL SMA Optiro 3 ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir. SMA Optiro 3 ürün alış verişini CarrefourSa Kart sahibi müşteriler kayıtlı olan gsm numaralarından, tüm gsm operatörlerinden 4604’e ücretsiz kısa mesaj olarak ÇEKİLİŞ yazıp katılarak onay veren herkes çekilişe katılabilecektir.

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekilişi Kampanya Detayları

 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası, CarrefourSa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi tarafından 05.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası 12.11.2020 – 27.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasına katılmak için Türkiye genelinde yer alan CarrefourSa marketlerinden ve carrefoursa.com.tr internet adresinden ya da CarrefourSa Online Market uygulaması üzerinden 110TL ve katları şeklinde SMA Optiro 3 bebek mamasının alınması gerekmektedir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası yapılan her 110TL SMA Optiro 3 ürün alış verişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası SMA Optiro 3 ürün alış verişini CarrefourSa Kart sahibi müşteriler kayıtlı olan gsm numaralarından, tüm gsm operatörlerinden 4604’e ücretsiz kısa mesaj olarak ÇEKİLİŞ yazıp katılarak onay veren herkes çekilişe katılabilecektir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasına sadece CarrefourSa Kart sahibi müşteriler katılabilmektedir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasında çekiliş 16.12.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından 10 kişi Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.999TL olmaktadır.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 21.12.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
 • CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çek Kazan Unilever Çekiliş Kampanyası

Huawei AppGallery Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada Lipton Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Trendyol Mercedes Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.