Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Carrefoursa Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası


08.09.2020
380
Carrefoursa Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası

Carrefoursa Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Carrefoursa’dan 20TL ve katları şeklinde alış veriş yapan ve fişini Qumpara uygulamasına gönderen herkese Bianchi marka bisiklet çekilişine katılabilme hakkı verilecektir. Carrefoursa Nestle Nesfit Bianchi marka bisiklet çekilişine katılmak için 16 Eylül 2020 tarihine kadar Carrefoursa marketlerinden yapacağınız 20TL ve katları şeklinde Nestle Nesfit Gevrek ve Nestle Nesfit Granola ürünlerinden almak gerekmektedir. Carreforusa marketlerinden yapacağınız 20TL ve katları şeklindeki Nestle ürünleri alışverişinin fişini Oumpara uygulamasından göndererek yapılacak olan çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. 30 Eylül 2020 tarihinde yapılacak çekiliş sonrasında kazanılacak olan hediye ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 20 Adet; Bianchi Snap 26” Bisiklet

Carrefoursa Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyasına Hangi Ürünleri Alarak Katılabilirim?

Carrefoursa Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyasına Hangi Ürünleri Alarak Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında 16 Eylül 2020 tarihine kadar Carrefoursa Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet çekilişine satın alarak katılabileceğiniz ürünler şöyle olmaktadır. Düzenlenen kampanya tarihleri arasında Carrefoursa marketlerinden Nestle Nesfit Gevrek ve Nestle Nesfit Granola markalı ürünlerden tek seferde yapacağınız 20TL ve katları şeklinde alışverişiniz ile çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş işleminin ardından, alışveriş fişinizi IOS ya da Android işletim sistemi olan akıllı telefonlardan ya da tabletlerden ücretsiz olarak indirdiğini uygulama olan Qumpara üzerinden göndererek katılım gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirdiğinizde ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra alışveriş fişiniz ya da faturanızın fotoğrafını çekerek yükleyen müşterilerimize her 20TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Yapılacak olan Bianchi Snap 26” Bisiklet çekilişine katılmak için satın alınması gereken ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Nestle Nesfit Gevrek
 • Nestle Nesfit Granola

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Carrefoursa Nestle Nesfit Bianchi Bisiklet Çekilişi Kampanya Detayları

 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası, Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 06.03.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası, 03.09.2020 – 16.09.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası Türkiye genelinde yer alan Carrefoursa marketlerinden Nestle Nesfit Gevrek ve Nestle Nesfit Granola ürünlerinden yapılacak 20TL ve katları şeklinde alışveriş fişi ile katılım sağlanabilecektir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında her 20TL Nestle Nesfit Gevrek ve Granola ürün fişini Qumpara uygulamasına yüklenmesi ile 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası, Qumpara uygulamasını cihazınıza indirdiğinizde ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra alışveriş fişiniz ya da faturanızın fotoğrafını çekerek yükleyen müşterilerimize her 20TL’ye 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında katılımcıların bilgilerinin doğruluğunun ispatı kendilerini sorumluluğu altında olmaktadır.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında Bianchi bisiklet çekilişi 30 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 20 kişi Bianchi Snap 26” Bisiklet hediyesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.149TL olarak belirtilmektedir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında, çekiliş sonrasında talihliler 06.10.2020 tarihinde Takvim Gazete’sinde ilan edilecektir.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılım ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Carrefoursa Neste Nesfit Bianchi Bisiklet Çekiliş Kampanyası kapsamında çekilişe katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Firts Bize Her Yer Stat Çekiliş Kampanyası 2020

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.