Cepyo | Tarifeler ve Paketler

CarrefourSA Lysol Çekiliş Kampanyası


04.12.2020
255
CarrefourSA Lysol Çekiliş Kampanyası

CarrefourSA Lysol Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilmek için 17 Aralık 2020 tarihine kadar CarrefourSA Marketlerinden Lysol 400ml ürünlerinden satın alınması gerekmektedir. Carrefoursa Lysol Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için 17 Aralık 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde yer alan CarrefourSA Marketlerinden Lysol 400ml ürünlerinden satın alınması gerekmektedir. CarrefourSA marketlerinden yapılan Lysol 400ml alışverişlerinin ardından ürün fiş, fatura ve e-arşiv faturasının fotoğrafını çekerek Qumpara uygulamasına göndermek yeterli olmaktadır. Kampanya doğrultusunda yapılacak çekiliş işleminin ardından da hediye olarak verilecek ürünler aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 50 Adet; Reckit Benkiser Temizlik Paketi

CarrefourSA Lysol Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

CarrefourSA Lysol Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Belirtilen kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan CarreforuSA Marketlerinden ya da carrefoursa.com internet adresi üzerinden Lysol 400ml ürünlerinden satın alınması gerekmektedir. Yapılan alış veriş işleminin ardından IOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların Qumpara uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Qumpara uygulamasının indirilmesinin ardından ise ad, soyad, adres, telefon bilgilerinin girilmesi ile üye olunması gerekmektedir. Yapılan üyelik işleminin ardından da Lysol Çekilişi kampanya adının seçilmesi ve yapılan alış veriş fiş, fatura ya da e-faturanın fotoğraflarının uygulamaya yüklenmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilen yükleme işleminin ardından ise sistem üzerinden gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından her bir Lysol 400ml alışverişine 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

CarrefourSa Lysol Çeklişi Kampanya Detayları

 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyası, Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 13.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyası, 04.12.2020 – 17.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasına katılabilmek için Türkiye genelinde yer alan CarrefourSA Marketlerden ya da carrefoursa.com internet sitesinden Lysol 400ml ürün satın alınması gerekmektedir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasına katılmak için yapılan alış veriş işleminin ardından IOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların Qumpara uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında Qumpara uygulamasının indirilmesinin ardından ise ad, soyad, adres, telefon bilgilerinin girilmesi ile üye olunması gerekmektedir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında gerçekleştirilen yükleme işleminin ardından ise sistem üzerinden gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından her bir Lysol 400ml alışverişine 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 05.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasına yapılan katılımlarda sunulan bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğunda olmaktadır.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında yapılan katılımın başarılı ya da başarısız olması durumunda, katılımcıya bilgilendirme gönderilecektir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından 50 kişi Reckit Benkiser Temizlik Paketi kazanacaktır. Hediye ürün bedeli 992TL olmaktadır.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 11.01.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 26.01.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 10.02.2021 tarihine kadar kimlikleri ve istenilen belgeler ile birlikte U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ye başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu şekilde yapılan başvurularda ikramiye almaya hak kazanacaklardır.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyası sadece bireysel müşteriler için düzenlenmektedir.
 • CarrefourSa Lysol Çekliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Qumpara BP Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Denizbank Samsung S10e Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.