Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası


08.10.2020
355
Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası

Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında 18 Ekim 2020 tarihine kadar Carreforusa marketlerden alacakları 15TL ve katları şeklinde First & Olips markalı ürünlerden alışveriş yapmaları ve fiş ya da fatura ibrazını Çek-Kazan uygulamasına yüklemeleri yeterli olmaktadır. Carreforusa First Olips Sccoter Çekiliş kampanyası kapsamında, çekilişe katılmak isteyen herkesin 18 Ekim 2020 tarihine kadar Carreforusa mağazalarında belirtilen ürünlerden 15TL ve katları şeklinde alışveriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında 18 Ekim 2020 tarihine kadar Carreforusa marketlerinden First & Olips markalı ürünlerden 15TL ve katları şeklinde alışveriş yapılması ve çekilişe katılım sağlanması gerekmektedir. Yapılan alışverişin ardından fiş ya da faturayı Çek-Kazan uygulaması üzerinden göndermeniz gerekmektedir. 27 Ekim 2020 tarihinde yapılacak olan çekişişin ardından verilecek olan hediye ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 15 Adet; Dynamix E1 Elektrikli Scooter
 • 10 Adet; AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu
 • 20 Adet; JBL Bluettoth Hoparlör Clip 3

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Carrefoursa First Olips Scooter Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Carrefoursa First Olips Scooter Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Kampanya kapsamında 18 Ekim 2020 tarihine kadar Carrefoursa marketlerinden First & Olips markalı ürünlerden 15TL ve katları şeklinde almaları gerekmektedir. Her 15TL alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Her 15TL ve katları şeklindeki alışveriş fiş ya da faturalarını Çek – Kazan Uygulamasına yüklemeniz ve ad, soyad, adres, gsm no ve mail bilgileriniz dahilinde kayıt olmanız gerekmektedir. Yapılan üyelik işleminin ardından First kampanyasının adını seçerek yaptığınız alışveriş fişi ya da faturasını fotoğrafını çekmeniz ve uygulamaya yüklemeniz gerekmektedir. Sisteme yüklenen her fiş ya da fatura en geç 24 saat içerisinde incelenerek, sistem tarafından onaylanan fişlerde yer alan 15TL tutarındaki First & Olips ürünü için 1 çekiliş hakkı tanımlanacaktır.

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Carrefoursa First Olips Scooter Çekilişi Kampanya Detayları

 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası, Milli Piyango İdaresinin 21.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası 02.10.2020 – 18.10.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde yer alan Carrefoursa marketlerinden yapılacak olan First & Olips markalı ürünlerden en az 15TL ve katlarındaki alışverişlerde geçerli olmaktadır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılan her 15TL alışverişlerin fiş ya da faturaları Çek – Kazan uygulamasına yüklemeniz ve ad, soyad, adres, gsm no ve mail bilgileriniz dahilinde kayıt olmanız gerekmektedir. Yapılan üyelik işleminin ardından First kampanyasının adını seçerek yaptığınız alışveriş fişi ya da faturasını fotoğrafını çekmeniz ve uygulamaya yüklemeniz gerekmektedir.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında sisteme yüklenen her fiş ya da fatura için en geç 24 saat içerisinde incelenerek, sistem tarafından onaylanan fişlerde yer alan 15TL tutarındaki First & Olips ürünü için 1 çekiliş hakkı tanımlanacaktır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyası için sisteme yapılan yüklemenin reddedilmesi durumunda, sebebi ile birlikte tüketiciye dönüş yapılacaktır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş 27.10.2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihlilerin listesi 30.10.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında ikramiye kazanan kişilerin fiş ya da fatura ibraz etmesi zorunludur.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş sonucuna göre 15 kişi Dynamix E1 Elektrikli Scooter hediyesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.790TL olmaktadır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş sonucuna göre 10 kişi AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu hediyesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.299TL olmaktadır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş sonucuna göre 20 kişi JBL Bluettoth Hoparlör Clip 3 hediyesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 439TL olmaktadır.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi kendilerine ikramiyeleri verilmez.
 • Carrefoursa First Olips Scooter Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Nutella Mutluluk Çarkı İPhone 11 Hediye Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark 3.Dönem Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 10 Adet Samsung Telefon Çekiliş Kampanyası

Toyota Güvenli Sürüş Yandex Navi Toyota Corolla HB Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.