Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası


15.03.2021
414
Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası, Çekiliş kampanyaları kapsamında yapılacak olan çekiliş kampanyasına katılmak için 8 Nisan 2021 tarihine kadar Türkiye’de Ankara ve Eskişehir ilimizde bulunan Çağdaş Market Mağazalarından toplam olarak 75TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 8 Nisan 2021 tarihine kadar Çağdaş Market Mağazalarından 75TL ve katlarında alışveriş yapılması yeterli olmaktadır. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından da hediye olarak verilecek ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 3 Adet; Citroen C3 Araba

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Belirtilen tarihler arasında Türkiye Ankara ve Eskişehir illerinizde yer alan Çağdaş Market Mağazalarından, Çağdaş Kart ile tek seferde 75TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Çağdaş Market Mağazalarından yapılacak olan alış verişlere tütün ve tütün ürünleri, alkollü içecek harcamaları, Çağdaş Kart puanları ve hediye çekleri dahil olmamaktadır. Çağdaş Market ve Mağazalardan, Çağdaş Kart ile yapılacak her 75TL tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çağdaş Kart sahipleri Çağdaş Kartlarını tüm Çağdaş Market Mağazalarında bulunan müşteri bilgisayarlarından okuttuklarında kendilerine üzerinde Çağdaş kart numarası, çekilişe katılım numarası, Adı, Soyadı, Doğum Tarihi, Adres, Telefon Numarası ve Kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çağdaş Market Citroen Çekilişi Kampanya Detayları

 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası, Yeni Çağdaş İhtiyaç ve Gıda Maddeleri İnş. Tic. Ltd. Şti. adına Milli Piyango İdaresinin 19.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası, 04.12.2020 – 08.04.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyası, Ankara ilimizde 99 adet, Eskişehir ilimizde de 24 adet mağazadan Çağdaş kart ile tek seferde yapılacak 75TL ve katlarında harcama ile çekilişe katılabileceklerdir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihler arasında yapılan her 75TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına, Çağdaş Market Mağazalarından yapılacak olan alış verişlere tütün ve tütün ürünleri, alkollü içecek harcamaları, Çağdaş Kart puanları ve hediye çekleri dahil olmamaktadır.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına Çağdaş Kart sahipleri Çağdaş Kartlarını tüm Çağdaş Market Mağazalarında bulunan müşteri bilgisayarlarından okuttuklarında kendilerine üzerinde Çağdaş kart numarası, çekilişe katılım numarası, Adı, Soyadı, Doğum Tarihi, Adres, Telefon Numarası ve Kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 15.04.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından 3 kişi Citroen C3 Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 164.000TL olmaktadır.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına sadece Çağdaş Kart sahibi müşteriler katılabilirler.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında katılımcının ikramiye kazanması durumunda fiş, fatura ve bilgisayar çıktısının ibrazı zorunludur.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 19.04.2021 tarihinde Cumhuriyet Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 04.05.2021 tarihine, yedek talihliler ise 19.05.2021 tarihine kadar başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Çağdaş Market Citroen Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir?

Trendyol Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

Turkcell TL Yükle, Hediye TV Paket Kazan Kampanyası

Rüyada İşe Girmek Ne Anlama Gelir?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell / Faturalı Dev 150 GB Kampanyası – 89TL

Reeder P13 Telefon Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Kuzu Effect AVM İPhone Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.