Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası


07.09.2020
377
Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası

Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası kapsamında, Samsung Mağazalarına gelerek Samsung Galaxy Note 20 ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra cihaz modellerini deneyenlere çekilişe katılma hakkı verilecektir. Büyük Samsung Galaxy Çekiliş kampanyasına katılmak için 13 Eylül 2020 tarihine kadar seçili Samsung Mağazalarına gelerek Samsung Galaxy Note 20 ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra akıllı cihaz modellerini denemek ve sonrasında verilecek olan QR kod ile bağlanacak olan formu doldurmanız gerekmektedir. Mağazalara gelerek belirtilen modellerin denemelerini gerçekleştiren ve sonrasında verilen QR kod ile bağlantılı formu dolduranlara çekilişe katılım hakkı sunulacaktır. Yapılacak olan çekiliş sonrasında dağıtılacak olan hediyeler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Samsung Galaxy S20 Ultra Cep Telefonu,
 • 2 Adet; Samsung Galaxy A71 Cep Telefonu SM-A715FZKGTUR,
 • 5 Adet; Galaxy Buds + Kablosuz Kulaklık R175NZWATUR,
 • 10 Adet; AKG Y-400 Bluetooth Kablosuz Kulaklık,
 • 20 Adet; Kablosuz Hızlı Şarj Aleti EP-N3300TBEGTR,
 • 50 Adet; Taşınabilir Şarj Cihazı,

Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası

Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası, Belirtilen kampanya 22.08.2020 – 13.09.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Belirtilen kampanyaya bu tarihler arasında kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Düzenlenen kampanya belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde bulunan seçili Samsung Mağazalarına giderek, Samsung Galaxy Note 20 ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra model cihazlarını deneyen ve özellikleri hakkında bilgi alan kimseler çekiliş kampanyasına katılım sağlayabilirler. Samsung Mağazalarına gelerek belirtilen ürünleri deneyen kimseler, mağaza yetkilileri tarafından verilecek olan QR kod aracılığı ile bağlantı sağlayacakları formu doldurmaları gerekmektedir. Mağaza yetkilisi tarafından verilecek olan QR kod bağlanacakları Bilgi Formu’na Ad, Soyad, Cep telefonu, E-Posta, Adres ve Ziyaret edilen mağaza bilgileri eksiksiz bir şekilde belirtilen forma doldurulması gereklidir. Belirtilen formu eksiksiz olarak doldurulması sonrasında bu kişilere 1 adet çekilişe katılma hakkı sunulacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası Katılım Şartları

 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası, Samsung Elektronics İstanbul Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. adına Milli Piyango İdaresinin 19.08.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası, 22.08.2020 – 13.09.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası, seçili Samsung Mağazalarına giderek, Samsung Galaxy Note 20 ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra model cihazlarını deneyen ve özellikleri hakkında bilgi alan kimseler çekiliş kampanyasına katılım sağlayabilirler.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası, Samsung Mağazalarına gelerek belirtilen ürünleri deneyen kimseler, mağaza yetkilileri tarafından verilecek olan QR kod aracılığı ile bağlantı sağlayacakları formu doldurmaları gerekmektedir. Mağaza yetkilisi tarafından verilecek olan QR kod bağlanacakları Bilgi Formu’na Ad, Soyad, Cep telefonu, E-Posta, Adres ve Ziyaret edilen mağaza bilgileri eksiksiz bir şekilde belirtilen forma doldurulması gereklidir. Belirtilen formu eksiksiz olarak doldurulması sonrasında bu kişilere 1 adet çekilişe katılma hakkı sunulacaktır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyasına katılımlar 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası çekiliş sonucuna göre, 1 kişiye Samsung Galaxy S20 Ultra Cep Telefonu verilecektir. Cihazın perakende satış değeri 12.495TL olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası çekiliş sonucuna göre, 2 Kişiye Samsung Galaxy A71 Cep Telefonu SM-A715FZKGTUR verilecektir. Cihazın perakende satış değeri 4.799TL olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası çekiliş sonucuna göre, 5 Kişiye Galaxy Buds + Kablosuz Kulaklık R175NZWATUR verilecektir. Cihazın perakende satış değeri 899TL olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası çekiliş sonucuna göre, 10 Kişiye AKG Y-400 Bluetooth Kablosuz Kulaklık verilecektir. Cihazın perakende satış değeri 599TL olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası çekiliş sonucuna göre, 20 Kişiye Kablosuz Hızlı Şarj Aleti EP-N3300TBEGTR verilecektir. Cihazın perakende satış değeri 398TL olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyası çekiliş sonucuna göre, 50 Kişiye Taşınabilir Şarj Cihazı verilecektir. Cihazın perakende satış değeri 228TL olmaktadır.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyasına Şartları gereğince 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ödül kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • Büyük Samsung Galaxy Çekiliş Kampanyasında kazanan talihliler 25.9.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum İPhone 11 Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.