Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bizim Toptan Çekiliş Kampanyası


17.02.2021
31
Bizim Toptan Çekiliş Kampanyası

Bizim Toptan Çekiliş Kampanyası, Toptan satış yapan marketlerden olan Bizim Toptan Marketleri tarafından düzenlenen kampanyaya katılabilmek için yapmanız gerekenler işlemler için yazımızın detaylarına bakabilirsiniz. Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemine katılmak için 31 Mart 2021 tarihine kadar Bizim Toptan Marketlerinden 300TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasınadahil olmayan Bizim Toptan Satış Marketleri ise İzmir Bayraklı -2, İstanbul Bağcılar, Gaziantep Şehitkamil, Konya Karatay – 2, İstanbul Küçükyalı 2, Adana Yüreğir 2, Bizim Toptan Platinum mağazaları olmaktadır. Bizim Toptan Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan ürün grubu aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Ford Transit Van
 • 9 Adet; İPhone 12 Cep Telefonu

Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenmekte olan kampanyaya katılabilmek için kampanyaya dahil olan Bizim Toptan marketlerinden, kampanya tarihlerinde 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için kampanya tarihleri arasında Bizim Toptan Satış mağazalarından ya da bizimtoptan.com.tr internet alış veriş sitesinden KDV dahil olarak tek seferde 300TL ve katlarında alış veriş yapmak yeterli olmaktadır. Bizim Toptan Satış mağazalarından kampanyaya dahil olmayan ürünler ise tütün ve tütün ürünleri, TL ve Dakika yükleme işlemleri ve 50kg toz şeker alışverişleri kampanyaya dahil olmamaktadır. Belirtilen ürünlerden satın alınması durumunda kampanyaya katılım için çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında fatura üzerinde yer alan her KDV dahil 300TL için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına katılan her müşterimiz için her Tıkla Gel alış veriş sekmesini tıklamaları durumunda ve alış veriş yapmış olması durumunda ekstra olarak 1 adet daha çekiliş hakkı sunulacaktır.

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 2 Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizim Toptan Çekilişi Kampanya Detayları

 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyası, Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 29.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyası 04.02.2021 – 31.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için kampanyaya dahil olan Bizim Toptan marketlerinden, kampanya tarihlerinde 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için kampanya tarihleri arasında Bizim Toptan Satış mağazalarından ya da bizimtoptan.com.tr internet alış veriş sitesinden KDV dahil olarak tek seferde 300TL ve katlarında alış veriş yapmak yeterli olmaktadır.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında Bizim Toptan Satış mağazalarından kampanyaya dahil olmayan ürünler ise tütün ve tütün ürünleri, TL ve Dakika yükleme işlemleri ve 50kg toz şeker alışverişleri kampanyaya dahil olmamaktadır.
 • Bizim Toptan Çekiliş KampanyasındaBelirtilen ürünlerden satın alınması durumunda kampanyaya katılım için çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasındafatura üzerinde yer alan her KDV dahil 300TL için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasınakatılan her müşterimiz için her Tıkla Gel alış veriş sekmesini tıklamaları durumunda ve alış veriş yapmış olması durumunda ekstra olarak 1 adet daha çekiliş hakkı sunulacaktır.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasınadahil olmayan Bizim Toptan Satış Marketleri ise İzmir Bayraklı -2, İstanbul Bağcılar, Gaziantep Şehitkamil, Konya Karatay – 2, İstanbul Küçükyalı 2, Adana Yüreğir 2, Bizim Toptan Platinum mağazaları olmaktadır.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek olan hediye çekiliş işlemi 20.04.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekiliş işleminden sonra dağıtılacak olan hediye ürünlerden 1 kişi Ford Transit Van araç kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 224.400TL olmaktadır.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında yapılan hediye çekiliş işleminden sonra dağıtılacak olan hediye ürünlerden 9 kişi İPhone 12 Cep telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 11.199TL olmaktadır.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 22.04.2021 Milli Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 07.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 05.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasında 1 kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Bizim Toptan Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Şanslı Çark 1.Dönem Çekiliş Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil Samsung A71 Çekiliş Kampanyası

Watsons Arko Çekiliş Kampanyası

Sepaş Enerji İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Qumpara Finish Çekiliş Kampanyası

WatsonsRexona Çekiliş Kampanyası

Qumpara Lego Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.