Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bimcell / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


14.06.2020
881
Bimcell / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Bimcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile üniversite öğrencilerine uzaktan eğitim alanında destek olmaya devam ediyoruz. Zor süreçlerden geçtiğimiz şu günlerde derslerine evlerinden uzaktan eğitim platformu üzerinden devam etmek zorunda kalan öğrencilerimize bir destekte bizden Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Sunulan Bedava 6 GB İnternet kampanyasından tüm Bimcell müşterisi olan öğrencilere kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Bimcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyasından tüm faturasız aboneler faydalanabilecektir. yokdersleri.yok.gov.tr yönüne ücretsiz 6 GB Bedava İnternet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Bimcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası kapsamında Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Bimcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6GB Kampanyası kapsamında YÖK Dersleri Platformunda yokdersleri.yok.gov.tr adresi yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB Bedava İnternet hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar sunulacaktır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Kayıt

Sunulan haktan faydalanabilmek için sisteme giriş yapmanız gereklidir.

Kalan Sorgulama

KALAN EGITIM yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan tüm faturasız aboneler faydalanabilecektir. yokdersleri.yok.gov.tr yönüne ücretsiz 6 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
  • Kampanya kapsamında YÖK Dersleri Platformunda yokdersleri.yok.gov.tr yönüne kullanım için her ay aylık yurt içi 6 GB ücretsiz internet hakkı 30 Haziran 2020 tarihine kadar sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin YÖK Dersleri Platformu yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin YÖK Dersleri Platformu yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EGITIM yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
    Mobil Online İşlemler Merkezi ve Online İşlemler Merkezinden kampanya kapsamında kalan kullanım bilgilerini Uzaktan Eğitim Paketi EBA&YOK ismi altından da ulaşabilirsiniz.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • İnternet kullanım hakkı için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin yararlandığı internet paketi yoksa faturalı aboneler için mevcut tarifesi üzerinden, faturasız aboneler için mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.