Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bimcell / Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet


16.05.2020
542
Bimcell / Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet

Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet ile Ramazan ayı içerisinde sahur boyunca internetsiz kimse kalmayacak. Bimcell müşterilerine Ramazan Ayı içerisinde tek seferde yaptıkları 25 TL ve üzeri yüklemelerine anında Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı vermektedir. Kazanılan Bimcell Bedava 10 GB İnternet hakkı Ramazan ayı boyunca sahur saatleri 02.00 – 06.00 arasında kullanım sağlayabileceklerdir. Bimcell Ramazan ayında da müşterilerinin yanında.

Bimcell Sahur Kampanyası kapsamında Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmek için müşterilerimizin kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kampanya kaydından 48 saat öncesi ya da kampanya kaydı sonrasında tek seferde 25TL ve üstü yükleme yaptıklarında Bedava 10 GB İnternet hakkından faydalanabileceklerini belirtelim. Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı geçerlilik süresi olan 24.04.2020- 23.05.2020, 02:00 – 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet verilecektir. Bimcell Sahur Kampanyası Bedava 10 GB İnternet için katılım 23.04.2020 tarihinde başlayacak olup, 23.05.2020 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir.

Kampanya adı

Sahur Kampanyası 10 GB İnternet

 Operatör ve abonelik tipi
Pttcell
Faturasız

İçerikler

Cepte internet 10GB

Bu kampanya sona ermiş bulunuyor.

Ücretlendirme

Bimcell’lilere Ücretsiz

Aktivasyon ve detaylar

  • Tarifeye Kayıt

Kampanya koşullarını sağlayan BİMcell’liler ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

  • Kampanya İptal

Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanya geçerlilik süresi olan 24.04.2020- 23.05.2020 02:00 – 06:00 saatleri arasında en fazla toplam 10 GB kullanabilecek şekilde ücretsiz internet kullanım hakkı sunulacaktır.
  • Ön ödemeli müşteriler için kampanyaya kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kampanya kaydından 48 saat öncesi ya da kampanya kaydı sonrasında tek seferde 25TL ve üstü yükleme yaptıklarında kampanyadan faydalanabilmektedirler
  • Ayrıca abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için Türk Telekom, TTNET veya TT Mobil’den en az birindeki aboneliği devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerini paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmaları gerekmektedir. Müşterilerimiz kampanya sonrası isterlerse izni iptal edebileceklerdir.
  • Kampanyaya katılım 23.04.2020 tarihinde başlayacak olup, 23.05.2020 tarihinde saat 01:30’ da sona erecektir.
  • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka data paketi yada faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya koşullarını sağlayan BİMcell’liler ‘’SAHUR2020’’ yazıp 5555’ e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilerek müşteri bilgilendirme yapılacak olup, müşteriler bahse konu bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan data hakkından faydalanmaya başlayabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndermek suretiyle iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
  • Müşterilerimiz, 23.04.2020 tarihi itibarıyla söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir. Kampanyasını iptal eden ya da bahsedilen nedenler ile kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamayacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.