Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

29.06.2018
711

Bimcell’e numara taşıma ve yeni hat alım işlemleri için nüfus cüzdanınızla size en yakın BIM mağazasına başvurmanız yeterlidir. Bimcell tarife ve paketleri oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Hattınızı başka bir operatörden Bimcell’e taşıdığınızda SMS yoluyla paketleri hattınıza tanımlayabilirsiniz. Başvuru için SMS gönderdikten sonra Bimcell tarafından size bir onay mesajı gönderilmekte olup bu mesajın ardından seçtiğiniz paketin içeriğinde bulunan dakika, SMS veya internetinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell dopdolu paket seçenekleri sunmakta ve bir ay içerisinde ihtiyacınız oldukça bu paketlerden satın alabilmeniz için imkân sağlamaktadır.

Bimcell’e geçiş kampanyaları için numara taşıma başvurularınızı veya yeni hat alımlarınızı nüfus cüzdanı fotokopinizle size en yakın BIM mağazasına giderek yapabilirsiniz. BIM mağazasında yetkili müşteri temsilcisi tarafından size verilen başvuru formunu doldurarak, başvuru işleminizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bimcell ’in sunduğu tarife ve kampanyalar faturasız hatlar için geçerli olup Bimcell’e ait faturalı hat seçeneği bulunmamaktadır. Başka bir operatörde bulunan faturalı hattınızı Bimcell’e taşıyabilirsiniz.

Bimcell Hat Kullanımı İle İlgili Genel Bilgiler

 • Bimcell hattınıza TL yükleme işlemi için size en yakın BIM mağazasına gidebilir, Bimcell müşteri hizmetleri 444 4 551’i arayarak kredi kartınız aracılığıyla satın alabilir veya bimcell.com.tr adresinden online olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Faturasız hattınızda kalan TL tutarınızı sorgulamak için *123#’yi tuşlayabilirsiniz. Tuşladıktan sonra kalan TL bilgileriniz ekranda görüntülenecektir. Bunun yanı sıra 9333’ü arayarak klan TL miktarınızı öğrenebilirsiniz.
 • Bimcell SIM kart değişikliği ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 • Bimcell ’de kullandığınız paketlerde yer alan dakikalarınızı;
  • 444 ile başlayan hatlar,
  • Yurtiçi görüntülü telefon görüşmeleri,
  • Yurtiçi tüm sabit ve mobil hatlar,
  • 1 ile başlayan ve 3 haneli olan hatlarla yapacağınız görüşmeler için kullanabilirsiniz.
 • Bimcell faturasız hattınız için ödemeniz gereken telsiz kullanım ücreti senelik olarak 22,5 TL olarak ve her ay eşit miktarlara bölünerek tahsil edilmektedir.

Bimcell Tarifesi Detayları

Bimcell tarifeleri 2018 yılında tek bir seçenek olarak sunulmakta ve oldukça uygun fiyatlarla konuşma, dakika ve internet sağlanmaktadır. Her yöne konuşmanın 6 saniyesi 1 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Mesajlaşma yurt içi her yöne atacağınız kısa masaj 10 kuruştur. Bir seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri yüklemelerde yurt içi her yöne 500 kısa mesaj hediyedir. Bimcell internet kullanımınızda da megabayt başına 50 kuruştur ve 25 TL ve üzeri yüklemelerinize 1 GB Bimcell hediye internet vermektedir.

Bimcell Konuşma Paketleri Hangileridir?

Bimcell konuşma paketlerini bir ay içerisinde istediğiniz kadar satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlarla sunulan konuşma paketleri satın alma ve kalan bilgi sorgulama işlemleri SMS yoluyla yapılmaktadır.

 • Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi: Bu konuşma paketini satın alabilmek için 250DK yazıp 4551’e mesaj atabilirsiniz. Her yöne 250 dakika sağlayan bu paketin ücreti 12 TL’dir.
 • Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi: Bu konuma paketini satın alabilmek için 500DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Her yöne 500 dakika sağlayan bu paketin ücreti 14 TL’dir.

Konuşma paketlerinizde kalan dakikalarınızı sorgulamak isterseniz, KALAN250DK veya KALAN500DK yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilir ve kalan dakika bilgilerinizi anında öğrenebilirsiniz.

Bimcell Dost Tarifeleri

Bimcell Dost 1GB Paketi: Dost 1 GB paketi her yöne 600 dakika, 1 GB internet, her yöne 600 SMS ve Bimcell’lilerle sınırsız konuşma olanağı sağlıyor. Bimcell dost paketi kullanmak için yapmanız gereken Bimcell hattınız üzerinden DOST1GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek. Dost 1GB paketine Aylık 15 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketleri

Bimcell her bütçeye uygun internet paketleriyle müşterilerine avantajlı paketler sunuyor. Üstelik ayda 1 kere yükleme yapma koşulunu da kaldıran Bimcell, aynı ay içerisinde dilediğiniz kadar yükleme yapmanıza izin veriyor. Aylık paketler şeklinde üç farklı internet paketi seçeneği sunan Bimcell;

 • 250 MB interneti 5 TL’ye,
 • 1GB interneti 9 TL’ye
 • 2 GB interneti de 16 TL’ye müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bu paketlerden birini alabilmeniz için yapmanız gereken size en uygun paketin adını (Örneğin 2GB) yazıp 4551’e kısa mesaj atmanız veya telefonunuzdan *120# tuşlayarak istediğiniz internet paketlerini seçebilirsiniz.

Bimcell SMS Paketleri Hangileridir?

Bimcell SMS paketlerini bir ay içerisinde ihtiyacınız olduğu kadar, sınır olmadan satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra iptal etmezseniz bir ay sonra otomatik olarak güncellenecektir. Bimcell SMS ve MMS paketi seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • 1000 SMS paketi kapsamında sunulan SMS’ler yurtiçinde her yöne kullanılabilmektedir. Bu paketin ücreti vergiler dahil 5 TL olup satın almak için 1000SMS yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir. Paketinizde kalan SMS sayısını sorgulamak için KALAN1000SMS, paketinizi iptal etmek isterseniz IPTAL1000SMS yazarak yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.
 • 50 MMS paketi kapsamında sunulan MMS’lerinizi yurtiçi he yöne kullanabilirsiniz. Bu paketin ücreti vergiler dahil 3 TL olup satın almak için 50MMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Paketinizde kalan MMS sayısını sorgulamak için KALAN50MMS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. İptal etmek için IPTAL50MMS yazıp yine 4551’e mesaj atabilirsiniz.

Bimcell numara taşıma sorgulama ve başvuru işlemleriniz oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. SIM kartınızı başvurunuzu tamamladığınız sırada teslim alabilirsiniz. Bimcell kampanya seçeneklerinden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi almak için Bimcell resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.