Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bimcell Konuşma Paketleri 2021


17.01.2021
868
Bimcell Konuşma Paketleri 2021

Bimcell Konuşma Paketleri 2021 senesinde ihtiyacınıza uygun olarak sunulmakta olup ekonomik bir şekilde konuşmanızı sağlamaktadır. Bu konuşma paketlerini ay boyunca dilediğiniz kadar yenileyebilir ve ihtiyacınız olduğunda tekrar yükleyerek kullanabilirsiniz.

Konuşma paketlerini hattınızı tanımlamak için;

 • Her yöne 250 dakika konuşma paketi için 250DK yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu paketin ücreti 14 TL’dir.
 • Her yöne 500 dakika konuşma paketi için 500DK yazıp 4551’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu paketin ücreti 16 TL’dir.

Bu mesajları gönderdikten sonra paketin hattınıza tanımlandığına dair bir onay mesajı alacaksınız. Onay mesajını aldıktan sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell konuşma paketlerindeki dakikalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya yansıtılmaz. Pakette bulunan dakikaların kullanım süresi bir aydır ve bir ay dolduktan sonra kalan dakikalar kullanılamaz.

Bimcell Konuşma Paketi Alternatif Tanımlama Yolu

Bimcell konuşma paketlerini *120#’yi tuşlayarak da satın alabilirsiniz. Bu satın alma yolu için;

 • Öncelikle *120# tuşlayın ve arama tuşuna basın.
 • Karşınıza çıkacak olan ekranda satın alabileceğiniz paketleri görebileceksiniz.
 • Paket tipi olarak ses paketleri bölümünü seçin.
 • Karşınıza satın alabileceğiniz konuşma paketleri çıkacaktır. Satın almak istediğiniz paketin yanındaki numarayı girin.
 • Numarayı girip onayladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda paketin içeriği ve fiyat bilgisi çıkacaktır.
 • Bilgilendirme ekranının altında yer alan ‘Satın Al’ seçeneği bulunmaktadır. ‘Cevapla’ sekmesini seçtikten sonra 1’i tuşladığınızda paketi satın alma işlemini tamamlamış olacaksınız.

Paketiniz hattınıza tanımlandığında Bimcell tarafından size onay mesajı gönderilecektir. Onay mesajı geldikten sonra dakikalarınız hattınıza tanımlanmış olmaktadır.

Bimcell Konuşma Paketi Dahilinde Arama Yapılabilecek Yönler

Bimcell Konuşma Paketi Dahilinde Arama Yapılabilecek Yönler, Bimcell kampanya kapsamında sunulan konuşma paketlerinin dakikaları yalnızca yurt içi aramalarında kullanılabilmektedir. Konuşma paketi kapsamında sunulan dakikalar yurt dışı ve KKTC kullanımlarında geçerli değildir. Konuşma paketi kapsamında sunulan dakikalar;

 • Yurt İçi tüm sabit hatlar
 • Yurt İçi tüm mobil hatlar
 • 444 ile başlayan hatlar
 • 1 ile başlayan ve 3 haneli olan hatlar
 • Ve bu hatlarla yapılacak görüntülü görüşmeler için kullanılabilmektedir.

Bimcell Konuşma Paketleri Nasıl Sorgulanır Ve İptal Edilir?

Bimcell Konuşma Paketleri Nasıl Sorgulanır Ve İptal Edilir? Bimcell paket sorgulama işlemleri SMS yoluyla yapılabilmektedir. Konuşma paketlerinde kalan dakikaları sorgulamak için;

 • Her yöne 250 dakika konuşma paketi, kalan dakikaları sorgulamak için KALAN250DK yazıp 4551’e mesaj atabilirsiniz. Bu sorgulama için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kalan dakika bilgisi SMS olarak anında cep telefonunuza gelecektir.
 • Her yöne 500 dakika konuşma paketi, kalan dakikaları sorgulamak için KALAN500DK yazıp 4551’e mesaj atabilirsiniz. Bu sorgulama için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Her yöne 500 dakika konuşma paketinizden kalan dakika bilgisi cep telefonunuza anında SMS olarak gelecektir.

Konuşma paketi iptal edildikten sonra pakette kalan dakikalar, 30 günlük paket süresi doluncaya kadar kullanılabilmektedir.

Bimcell SMS Paketi Nasıl Tanımlanır?

Konuşma paketlerinin yanı sıra hattınıza tanımlatabileceğiniz sms ve internet paketleri de oldukça uygun fiyatlarla Bimcell tarafından sunulmaktadır. Bimcell 3’lü paket oluşturabileceğiniz ve bunu ihtiyacınız kadar yapabileceğiniz farklı paketler sunulmaktadır. Bimcell sms paketleri şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Bimcell 1000 SMS paketini hattınıza vergiler dahil 5 TL’ye tanımlatabilirsiniz. 1000 SMS kullanım süresi bir aylık olup bir ay dolduğunda SMS haklarınız diğer aya aktarılmamaktadır. Bu paketi bir ay içerisinde ihtiyacınız olduğu kadar satın alma hakkınız vardır. 1000 SMS paketini satın alabilmek için;
  • 1000SMS yazdıktan sonra 4551’e mesaj gönderebilirsiniz. Paketinizin satın alma işlemi onaylandığında Bimcell tarafından onay mesajı gönderilecektir.
  • *120#’yi tuşlayarak SMS paketleri bölümünü seçin ve ardından dilediğiniz paketin yanında yazan numarayı tuşlayarak kolayca satın alabilirsiniz.
 • Bimcell 50 MMS paketini hattınıza vergiler dahil 3 TL’ye tanımlatabilirsiniz. 50 MMS kullanım süresi bir aylıktır ve ay dolduğunda kalan MMS haklarınız diğer aya devrolmamaktadır. 50 MMS paketini satın alabilmek için;
  • 50MMS yazdıktan sonra mesajı 4551’e göndererek paket satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Paketiniz onayladığında Bimcell tarafından onay mesajı gönderilecektir.

Bimcell SMS paketlerinde kalan SMS sorgulaması için KALAN1000SMS yazarak 4551’e gönderebilirsiniz. Kalan SMS bilginiz anında cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Bimcell ideal paket seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olduğu kadar paket satın alabilir ve satın alma işlemi için bir ay beklemezsiniz.

Bimcell Paket Seçenekleri

Bimcell sunduğu Bimcell dost paketi ile dakika, SMS ve internet seçenekleri bir arada sunmaktadır. Bimcell kampanyası bu paketler için de geçerli olmaktadır. Bimcell dost paketi üç farklı seçenekte sunulmaktadır. Bu seçenekler;

Dost S 4 GB Paket: Paket kapsamında her yöne 750 dakika, 4 GB internet, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve her yöne 750 SMS bulunmaktadır. Paketin fiyatı 23 TL olup paketi satın almak için DOSTS yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Dost M 8 GB Paket: Paket kapsamında her yöne 750 dakika, 8 GB internet, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve her yöne 750 SMS bulunmaktadır. Paketin fiyatı 28 TL olup paketi satın almak için DOSTM yazıp 4551’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Dost L 12 GB Paket: Paket kapsamında her yöne 750 dakika, 12 GB internet, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve her yöne 750 SMS bulunmaktadır. Paketin fiyatı 32 TL olup paketi satın almak için DOSTL yazıp 4551’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Dost XL 20 GB Paket: Bimcell dopdolu paket şeklinde sunulan bu pakette; her yöne 750 dakika, 20 GB internet, Bimcell’lilerle sınırsız konuşma ve her yöne 750 SMS yer almaktadır. Paketin fiyatı 42 TL olup paketi satın almak için DOSTXL yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.