Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 BİMcell İnternet Paketleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

31.05.2020
972
2020 BİMcell İnternet Paketleri

2020 BİMcell İnternet Paketleri hayatımıza girdiği günden beri kaliteli ve uygun fiyatlı sunduğu hizmet ile dikkatleri her geçen gün üzerinde toplamaya devam ediyor. BİMcell avantajlı konuşma paketlerinin yanı sıra, karma paketleri, SMS paketleri ve elbette ki olmazsa olmazımız internet paketleri seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadır. Hayatımızın olmazsa olmazı internet en çok kullandığımız paketler arasında en üst sırada yer almaktadır. Ücret olarak her operatörde farklılıklar göstermektedir. BİMcell internet paketleri sabit ücretli, indirimli, internete erişim paketleridir.

BİMcell satışa sunduğu internet paketleri her zaman savunduğu sloganı ile “İletişim kalitenizden ödün vermeden, bugüne kadar ödediğinizden çok daha uygun fiyata konuşacaksınız!” savunmasını internet paketlerini de ilave ederek yoluna devam etmektedir. BİMcell, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. BİMcell’in sağladığı kaliteli ve uygun iletişim alt yapısı, bir Türk Telekom hizmeti olmakla birlikte, tüm altyapı ve tüketici memnuniyeti hususlarından da aynı şekilde Türk Telekom sorumludur. BİMcell 2019 yılında en uygun internet paket fiyatları ile internet keyfini doyasıya sürebilirsiniz. BİM marketler zincirindeki memnuniyetinizi, BİMcell telefon operatöründe de dilediğiniz gibi yaşayabileceksiniz.

2020 BİMcell İnternet Paketleri Nelerdir?

2020 BİMcell İnternet Paketleri Nelerdir? BİMcell İnternet Paketleri içerisinde her bütçeye uygun, cep yakmayan paketleri ile internet keyfiniz kesilmeden internetin tadını çıkartabilirsiniz. BİMcell hattınıza kendiniz için en uygun olan BİMcell internet paketini satın alarak dilediğiniz gibi internette sörf yapabilirsiniz. BİMcell tarifeleriniz için satın alabileceğiniz, BİMcell internet paketleri aşağıdaki gibidir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı Nasıl Alırım?
Aylık 1 GB 9TL 1GB yazıp 4551’e gönder
Aylık  2 GB 16TL 2GB yazıp 4551’e gönder
Aylık 5 GB 24TL Bimcell 5GB yazıp 4551’e gönder
Aylık 10 GB 34TL Bimcell 10GB yazıp 4551’e gönder
*120#’yi tuşlayarak İnternet Paketleri’nden dilediğinizi seçin

BİMcell ile ihtiyacınıza uygun internet paketini anında alıp cep telefonunuzda internet en ekonomik şekilde bağlanabilirsiniz.

Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

BİMcell İnternet Paketini Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim?

BİMcell İnternet Paketleri için hattınızda yeterli bakiye bulunduğundan emin olduktan sonra satın almak istediğiniz internet paketini cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yazarak 4551’e gönderebilirsiniz. Seçtiğiniz internet paketi kaydınız için onay mesajı geldikten sonra, internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. BİMcell’de tanımlı satın alabileceğiniz internet paketleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • 1 GB cepten internet paketi için 1GB,
  • 2 GB cepten internet için 2 GB,
  • 5 GB cepten internet için Bimcell 5GB,
  • 10 GB cepten internet için Bimcell 10 GB,

yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı (1 GB Paketi için 9 TL, 2 GB Paketi için 16 TL, 5 GB Paketi için 24 TL, 10 GB Paketi için 34 TL) kadar bakiye bulunması yeterlidir.

BİMcell İnternet Paketleri Otomatik Olarak Yenilenir mi?

BİMcell İnternet Paketlerinin otomatik olarak yenilenip yenilenmedikleri, BİMcell operatörü kullanıcılarınız en sık sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Hattınızda yüklemek istediğiniz internet paketi kadar TL var ise dilerseniz 30 günde dilerseniz de ihtiyacınız olduğu her zaman yenileme yapabilirsiniz.

Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa internet kullanımı MB başına 50 kuruştur. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,0000492KR ile ücretlendirilir.

BİMcell Kalan İnternet Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

BİMcell İnternet Paketlerinde de konuşma paketlerinde sorgulama yapıldığı gibi, BİMcell internet paketlerinde de kalan sorgulama yapabilirsiniz. Kalan sorgulama yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Birkaç işlem sonunda çok kolay olarak işleminizin sonucunu öğrenebiliyorsunuz. Cihazınızın mesaj kısmına giriş yaparak sorgulama istediğiniz paketi aşağıdaki gibi yazarak 4551’e kısa mesaj göndererek hemen kalan internetinizi öğrenebiliyorsunuz.

1 GB paketi için KALAN1GB ve

2 GB paketi için KALAN2GB

5 GB paketi için KALAN BIMCELL 5GB

10 GB paketi için KALAN BIMCELL 10 GB yazıp 4551’e SMS göndererek internet paketinizdeki kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.

BİMcell İnternet Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

BİMcell İnternet Paketlerini iptal etmek için sadece birkaç işlem uygulamanız yeterlidir. BİMcell aylık internet paketleri iptal talebini iletmediğiniz sürece her ay veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik yenilenir.
Paketinizi iptal etmek istiyorsanız

  • 1 GB paketi için IPTAL1GB
  • 2 GB paketi için IPTAL2GB
  • 5 GB paketi için IPTALBIMCELL5GB
  • 10 GB paketi için IPTALBIMCELL10GB yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz. İptal ettiğinizde paketiniz otomatik yenilenmeyecektir.

BİMcell İnternet paketinizi iptal ettirdikten sonra, kalan kullanım hakkınız internet paketini iptal etseniz dahi müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler.

Tuşlama Yaparak BİMcell İnternet Paketi Satın Alabilir miyim?

BİMcell İnternet Paketi satın alma işlemini artk telefonunuzdan tuşlama yaparak da gerçekleştirebiliyorsunuz. BİMcell internet paketi satın alma seçeneklerinden bir tanesi de tuşlama yöntemidir. 120#’yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. İnternet paketleri için paket tipi olarak “İnternet Paketleri”ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz. Karşınıza paket içeriği ve fiyatına dair bilgilendirme ekranı gelecektir. Bu paketi satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almak için bilgilendirme ekranında “1-Satın Al” seçeneğini göreceksiniz. “Cevapla”yı seçip “1”i tuşladığınızda paketi satın almış olacaksınız. Paket kaydınız tamamlandığında onay mesajı gelecektir.

Bimcell Faturasız İnternet Paketleri

Bimcell Faturasız Üçlü Paketler

Bimcell Faturasız Tarifeler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.