Cepyo | Tarifeler ve Paketler

BİMcell Güncel Tarifeler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

07.06.2020
834
BİMcell Güncel Tarifeler

BİMcell paketleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da en uygun konuşmanın adresi olmasının yanında, Türk Telekom altyapısıyla sağlanan ve 2012’ten sonra telekomünikasyon hizmetlerine yeni bir soluk getiren BİMcell, her zaman en ucuz olma ilkesini devam ettirirken hem yurt içi konuşma hem internet hem de yurt dışı tarifelerini de sürekli olarak güncellemeye devam ediyor. BİMcell, 23 yıllık tecrübesiyle Türk perakende ve gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen ve her daim en uygun fiyatlı olma misyonuyla kendini her geçen gün geliştiren BİMcell piyasadaki en sade, en avantajlı ve en kolay ulaşılır hizmeti de müşterilerine sunmaya kesintisiz olarak devam etmektedir.

Her Zaman En Uygun Fiyatlı Konuşma Tarifeleri BİMcell’de

Türk perakende sektöründe geliştirdiği her zaman yüksek indirim (hard discount) modelini 8 yıldır BİMcell tarife ve paketlerinde de uygulayan BİMcell her keseye uygun konuşma ve internet paketi hizmetleriyle oldukça dikkat çekmeye devam etmektedir. Bunun yanında “konuştuğun kadar öde” sloganıyla da dikkat çeken ve kullanıcılarından konuşmadığı ve kullanmadığı hiçbir dakika için en ufak bir ücret almayan BİMcell, düzenlediği BİMcell faturasız tarifeler özelinde de bu özelliğini devam ettirmektedir.

BİMcell Standart Tarifeler:

BİMcell standart tarifelerde kullanıcıların aynı fiyatla konuşmaya devam edebilmesi için yükleme yapıp yapmaması önemli değildir. Kullanıcılar sadece konuştukları kadar öderken, BİMcell standart tarifesi her yöne 6 saniyesi 0,0125 kuruş olarak konuştururken, mesajlaşma ücreti de Türkiye dahilindeki her operatöre 10 kuruş olarak fiyatlandırılmaktadır. Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan her kullanıcı ise tarifesi ve paketi fark etmeksizin yurt içi her yöne 500 SMS fırsatından da yararlanmaktadır. BİMcell standart tarifesi herkese açık bir tarife olmakla birlikte kullanıcıların yaş, eğitim durumu ya da meslek gibi özelliklerine de bakılmamaktadır. Yurt içi için geçerli olan dakikalar ev, iş ve tüm cep telefonu numaralarını aramalarda aynı şartlara tabidir. Sadece sohbet hatları ve özel katma değerli hizmetler bu standartın dışında olmakla beraber KKTC’ne yapılan aramalar yurt dışı tarifesinde değerlendirilir.

BİMcell Karma Paketler:

BİMcell güncel tarife ve paketler incelendiğinde;

 • Karma tarife ve paketleri
 • Konuşma tarife ve paketleri
 • İnternet tarife paketleri
 • SMS tarife ve paketleri
 • Yurt dışı tarife ve paketleri göze çarpmaktadır.

BİMcell karma paketlerde;

 • BİMcell DOST 2 GB Paket, Her yöne 600 dakika konuşma, 2 GB cepten internet, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 600 SMS imkânı sağlarken 19 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.
 • BİMcell DOST 5 GB Paket, her yöne 750 dakika konuşma, 5 GB cepten internet, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 750 SMS imkânı sağlarken 29 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.
 • BİMcell DOST 10 GB Paket, her yöne 1000 dakika konuşma, 10 GB cepten internet, BİMcell’lilerle sınırsız konuşma, her yönde 1000 SMS imkânı sağlarken 39 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

BİMcell Standart Dost Paketi:

BİMcell tarifeleri incelendiğinde en ön plana çıkan tarife olan BİMcell Dost Paketi sadece 19 TL karşılığında her yöne 600 dakika, 600 SMS imkanı sağlarken paket dahilinde 2GB internet de bulunuyor. Tüm BİMcell paketleri gibi BİMcell’lilerle sınırsız konuşma sağlayan bu pakette ek olarak 25 TL üzeri yapan tüm BİMcell’liler ayrıca 1 GB internet ile ekstra 500 SMS fırsatına da sahip olacak.

BİMcell Konuşma Peketleri:

BİMcell konuşma paketleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri ve her yöne en ekonomik şekilde konuşma yapabilecekleri paketleri içermektedir. BİMcell İdeal Paket aylık 12 TL ve 14 TL’lik paketleri içerirken, 12 TL’lik paket her yöne 250 dakika, BİMCELL 14 TL’lik paket ise her yöne 500 dakika ihtiva ederken, 12 TL’lik paket için 250DK yazıp 4551’e gönderilmesi, 14 TL’lik paket için de 500DK yazıp 4551’e gönderilmesi gerekmektedir.

BİMcell İnternet Paketleri:

BİMcell konuşma paketlerinde sağladığı avantajlı fiyatları BİMcell internet paketleri için de geçerlidir. İnternet paketleri 1 GB, 2 GB, 5 GB, ve 10 GB internet paketleri için alım yapılabilmektedir.

 • 1 GB paket içeriği için 1GB yazarak 4551’e gönderilmesi (9 TL)
 • 2 GB paket içeriği için 2GB yazarak 4551’e gönderilmesi (16 TL)
 • 5 GB paket içeriği için 5GB yazarak 4551’e gönderilmesi (24 TL)
 • 10 GB paket içeriği için 10GB yazarak 4551’e gönderilmesi (34 TL) gerekmektedir.

BİMcell Yurtdışı Tarifeleri:

BİMcell yurtdışı tarife ve paketlerde de rakiplerine göre oldukça avantajlı fiyatlar içermektedir. BİMcell yurtdışı paketleri için yapılan aramaların dakikası 50 kuruş olarak fiyatlandırılırken, hattın yurt dışı kullanımına açılması gerekmektedir. Standart yurt dışı arama haricinde BİMcell 90 dakika yurt dışı konuşma paketi ve BİMcell 60 DK bütün dünya konuşma paketi bulunmaktadır. Aynı zamanda yurt dışı internet paketleri için de BİMcell yurt dışı 1 GB haftalık paket olanakları bulunmaktadır.

 • Yurtdışı araması yapılabilmesi için aramanın başına *121* koyularak + ülke kodu + telefon numarasıyla arama yapılabilir. Yurtdışı konuşma ücretleri standart belirlenen ülkeler için sabit olmakla birlikte, bu ülkeler haricinde ekstra tutarlar içerebilir. Ayrıntılı bilgi BİMcell internet sitesi ve BİM şubelerinden öğrennilebilir.

BİMcell İnternet Paketleri

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Bağlan

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.