Cepyo | Tarifeler ve Paketler

BİMcell / Faturasız Dost L, 12 GB Paketi – 32TL


15.12.2020
398
BİMcell / Faturasız Dost L, 12 GB Paketi – 32TL

BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paket kampanyası her zaman için kaliteyi uygun fiyata kullanmak isteyenlerin doğru adresi olmaktadır. BİMcell olarak abonelerimize her zaman yenilikçi çalışmalarımız ve her geçen gün artmakta olan abone sayımızla tüm dikkatleri üzerimize çekmeye devam ediyoruz. BİMcell aboneleri her zaman misyonumuz olan kaliteyi uygun fiyata almak koşulunu kayıtsız ve şartsız bir şekilde yerine getirmektedir. Sizde BİMcell dünyasına gelerek BİMcell avantajlarından faydalanmak istiyor iseniz hemen en yakın BİM marketine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Sizleri de BİMcell ailesi içerisinde görmekten mutluluk duyacağız.

BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketine gelerek sunulan avantajlı içeriklerden faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda BİMcell Dost L, 12 GB Paketine gelen, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika Konuşma, Yurt İçi Her Yöne 750 SMS ve Yurt İçi Her Yöne Cepten 12 GB İnternet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Birde BİMcell yönüne sınırsız görüşme de ekstra olarak sunulacaktır. Kendiniz için en avantajlı paketi seçerek doya doya konuşmanın ve internette gezintinin tadını çıkartın.

Kampanya adı

 Dost L, 12 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Bimcell
Faturasız

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 DK
Yurt İçi Her Yöne 750 SMS
Yurt İçi Her Yöne 12 GB Cep Mobil İnternet
BİMcell Yönüne Sınırsız Konuşma

Ücretlendirme

Yeni aboneler için 32TL
Numarasını taşıyanlara 32TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

DOST L Yazarak 4551’e SMS atabilirsiniz.

Kalan Sorgulama:

KALAN DOST L yazarak 4551’e SMS gönderebilirsiniz

Tarife İptali:

IPTAL DOST L yazıp 4551’e SMS göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketini satın alma işleminizin tamamlanmasının ardından gelecek olan onay SMS ile paket içeriklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paket içeriği 30 gün geçerli olmaktadır.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketinin kulanı süresi dolduğunda, paket otomatik olarak yenilenir.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketini yenileme için bakiyeni yetersiz olması durumunda, 29 gün içerisinde yükleme yapılmaz ise paket kendiliğinden iptal olur.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketine SMS paketi satın almak için hattınızda satın almak istediğiniz paket kadar TL olması gereklidir.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketinin iptal edilmesi durumunda, içerikler 30 günlük paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketinde olsanız dahi hattınıza birden fazla ve farklı BİMcell paketi tanımlanabilir.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketini 30 günlük kullanım süresi boyunca birden fazla kez satın alabilirsiniz. Bu şekilde paketinizin sıfırlanması en son paket alımından itibaren sayılacaktır.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketini satın alabilmek için hattınızın içerisinde yeterli bakiye bulunması gerekmektedir.
 • BİMcell Faturasız Dost L, 12 GB Paketinde kullanılmayan hakların süresi dolduktan sonra kullanılamaz.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.