Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Bimcell / EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası


19.10.2020
821
Bimcell / EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

Bimcell EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası ile zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde öğrencilerimize destek olmak için bu kampanyada bizde varız diyoruz. Bimcell olarak öğrencilerimizin eğitimi için sonuna kadar bizde öğrencilerimiz eğitim için buradayız. Bimcell operatörü olarak öğrencilerimize EBA kapsamında geçerli olmak üzere her ay 8 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sunulacaktır. Öğrencilerimizin uzaktan eğitim ile derslerinden geri kalmaması için tam destek diyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla, EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına 8 GB Bedava İnternet sunuyoruz. Öğrenci ve öğretmenlerin Milli Eğitim Bakanlığı’nın sunduğu EBA (Eğitim Bilişim Ağı)​​​​​​​​ uygulamasıyla eğitim materyallerine ulaşabilmesi artık çok kolay olacaktır.

EBA, Eğitim Bilişim Ağı Nedir?

EBA, Eğitim Bilişim Ağı Nedir? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA (Eğitim Bilişim Ağı) çevrimiçi eğitim platformudur. Öğrenci ve öğretmenlerin eğitim materyallerine ulaşmalarını sağlayan; ders kitapları, video gibi kaynakları kullanarak öğrenmeye ve öğretmeye imkân veren sosyal bir eğitim platformudur. Sunulmakta olan kampanya kapsamında 8 GB İnternet faydası ücretsizdir.

EBA Kayıt

Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) uygulaması ve eba.gov.tr’de kullanılabilecek ücretsiz 8 GB mobil internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Kalan Sorgulama

Bimcell EBA Kampanya kapsamında abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanyadan data hatları hariç, tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilecektir. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) uygulamasına ve eba.gov.tr’de kullanılabilecek ücretsiz 8 GB mobil internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
  • Kampanya kapsamında EBA online eğitim uygulamasında ve eba.gov.tr’de kullanılması için her ay aylık yurt içi 8 GB ücretsiz internet hakkı sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında Faturalı abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız abonelerin EBA yönüne kalan bilgisini öğrenmek için KALAN EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir. İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
  • Kampanya kapsamındaki fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. şahıslara devredilemez ve başka bir fayda ile değiştirilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde başka bir GSM operatörüne geçiş yapılması, hattın herhangi bir nedenle kapatılması ya da iptal edilmesi halinde kampanyadan yararlanma hakkı sona erer. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom EBA Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.